C
Kontrowersja Syjonu
Douglas Reed


NOTE: This is a computer-translation. Please assist with a better one! My e-mail address on intro-page

Original English Text

Jak Odd Boga *

 

* - Do wyboru Żydów. (W. N. Ewer)

 

Rozdział 23 w "Hańba bogaty"

Douglas Reed (1939)

Kiedy byłem w Londynie na wiosnę 1938 roku poszedłem jeden dzień, aby zobaczyć wysoki urzędnik w Whitehall. Jak przyjechał pół godziny za wcześnie poszedłem teashop, jedyne co można zrobić w Londynie po przyjeździe wszędzie pół godziny za wcześnie, i nakazał kubek mokre, brązowe i ciepłe rzeczy, które się nazywają kawy oraz Wtedy usłyszałem połączenia głosowego "Reed" i odwrócił się, a otyły jak zawsze, w rogu, był mój znajomy, którego będziemy nazywać Blumenlevy.

Znałem go najpierw w Berlinie, kilka lat przed dojściem Hitlera do władzy. Potem był dobrze sytuowany i ważne, i nikt, a już najmniej sam zdawał się przypomnieć nie był niemiecki. Był części Berlina i spojrzał prawdopodobnie do końca swoich dni. Ale potem przyszedł Hitler i Blumenlevy przeniósł się do Wiednia i nagle był austriacki i wielki austriacki patriota i było wszystko w obronie niezależności Austrii do ostatniej kropli krwi kogokolwiek innego i żarliwie podziwiał Mussolini, dyktator, to prawda, ale nie wtedy antysemickie jeden, bo zmobilizował wojska na Brenner gdy Dollfuss został zamordowany i oświadczył, że nie będzie tolerować rzepaku Austrii. "Dlaczego angielski spór z tego wielkiego człowieka? Blumenlevy zapytał mnie. "To szaleństwo".

Ale potem Mussolini został przyjacielem Hitlera i Blumenlevy, wszystkie na raz, było rozpalone austriacki monarchista i był do wniesienia młodych Otto z powrotem do niezwłocznego Wiedeń, bo tylko tak można austriackich patriotów liczyć na utrzymanie niepodległości Austrii.

Kilka dni przed Hitler wkroczył do Austrii i wysłał depeszę do Rzymu, "Mussolini, nigdy nie zapomnę tego, co zrobiłeś dla mnie dni", wpadłem na Blumenlevy w kawiarni. Był zobaczyć austriackiego lidera monarchista, powiedział, i że zachęcił go do ramienia monarchistów, ale człowiek był słaby i nie odczuwał równego do niej. "Chciałbym to zrobić," powiedział Blumenlevy "Ich bin ein Draufgänger - I'm stick-at-facet nic.

Spojrzałem na niego, tłuszczu, astmatyczny i wieku. Oh yeah, I thought.

Teraz Austria została zakończona, a tutaj był w Londynie, już czeka na spotkanie z kimś, w wysokie miejsce już w połowie drogi do stania Anglik, papiery o naturalizację zagrażającej przyszłości, a wkrótce będzie on wezwał brytyjski iść i walczyć Niemcy. Będziemy prawdopodobnie musieli zrobić to tak, ale myślałem, jak rozważane Blumenlevy, że Żydzi, jeśli chcą walczyć z Niemcami, powinna wezwać inne mniej i pozyskać więcej.

To jest jeden obraz, malowany bez złośliwości. Look at this one.

I stanął w ogniu, że kryzys września w redakcji w Budapeszcie i rozmawiał z młodego dziennikarza żydowskiego. "Ja jestem za wojną, powiedział głośno:" to jest ten moment, aby zatrzymać Niemiec ". "Ty", powiedziałem, "ale co zrobić w tej wojnie? "Och," powiedział airily "Mam zamiar przeżyć go." Czemu wezwanie do wojny, jeśli nie będziemy walczyć? I asked. "Co mogę zrobić?" powiedział: "Jestem Węgierski temat, oznaczałoby to walkę o Niemczech." "Dlaczego nie można przejść do republikańskiej Hiszpanii i walczyć tam, odparłem," czy Czechosłowacji, i walczyć z Czechami? "To byłoby trudne, powiedział fidgeting. On też myślał o wojnie między pogan w celu eksterminacji antysemityzmu.

Spójrz na to zdjęcie.

Ja siedziałem w tym pełnym wrażeń i strachu ładunkiem lecie, w kawiarni w Pradze, a Żydówka przyszedł którego znałem w Wiedniu. Miała zawsze kładł nacisk na jej austriacki patriotyzm, na miłość do Wiednia. Była córką, ona wielokrotnie mówiłem, oficera w starym Imperial armii austriackiej, i pragnęła, aby zobaczyć Kaiser powrotem.

Teraz przyszedł i usiadł obok mnie. "Czy tęskni do Austrii? powiedziała. "Tak, jestem, odpowiedziałem, i zawsze będę. "Nie jestem, powiedziała radośnie," nie trochę. I hate it. Nie mam wrażenie, wyjechał do it at all. Czuję odrodzić się z dala.

Ja za nią. Rozumiem doskonale, co czuje. Wiedziałem jednak, że jeśli, Anglik i pogan, urodził się austriacki i poganin i miał lecieć z Austrii, po dojściu Hitlera, czy z tego powodu, że należy jednak kochał i tęsknił do Austrii do mojej ostatni dzień.

Nie było różnicy, głęboka, wieczna wykorzenienia.

Są to trzy portrety z galerii w 1938 roku. Mogłem pokazać stu innych.

Należę do tych cads którzy zamieniają lojalność wśród cnót ludzkich, i nie zapomniałem Żydów, których znałem w armii brytyjskiej w czasie wojny. Ci Żydzi, ugruntowany w Anglii, zostały dobrze, ale wielka masa nowych żydowskich imigrantów, że kupujemy teraz są śmiertelnie niebezpieczne dla nas.

I ze wszystkimi horror mam narodowego socjalizmu i strach mam w Niemczech w ramach narodowego socjalizmu, są pewne trudno powiedzieć, co o Żydach. Patrzyłem i studiował je teraz w całej Europie, od wielu lat i wiem mój temat.

W Anglii jest moda wyznawania pełne niezrozumienia zmian postępu w Europie w celu ograniczenia wpływu Żydów. Ten stosunek do Żydów jest kotwica arkuszy, w ciągłej twierdzą, że są "humanitarne", tych, którzy angielski umieścić ekran samozadowolenia między sobą i wszystko, co jest złe lub zmieniających się potrzeb: w jaki sposób cudzoziemiec rację mówiąc, mamy jest perfidny i aroganckie lub klasie, pogrążone lub niehumanitarne, kiedy mamy ten tolerancyjny i wspaniałomyślny przeczucie Żydów? Czujemy 'hojny oburzenie "o traktowanie Żydów. Nie możemy opieki fig o hiszpańskich kobiet i dzieci rozerwany na kawałki przez bomby niemieckie i włoskie. Ale nasza miłość British fair play jest zbuntowali się przez traktowanie Żydów.

Dla nas, to mówią, nie ma problemu żydowskiego. Dla nich uprzywilejowanych wyznawców Boga-z-rzeczy-jak-oni-są, na których własne odciski problem żydowski nie bieżnika, istnieje również żaden problem slumsów. Są gdzieś, slumsów, o której od czasu do czasu czuje hojne oburzenia. Czy Derelict problem obszarach? Nie, zaniedbanych obszarów. Czy niemiecki problem? Nie, są Niemcy.

Nie ma problemu żydowskiego. Podobnie jak problem slumsów i problemu niemieckiego będzie zostawić go, dopóki nie dosięga Ciebie.

Pisałem różne przypadkowe fragmenty dotyczące Żydów w Insanity Fair. Ponieważ wiele osób albo nie rozumieją lub nie akceptują tego, co powiedziałem, mam zamiar zrobić sobie krystalicznie czystą tym czasie.

Jeden z brytyjskich dzienników i dwóch amerykańskich z nich mówił z wyrzutem mego antysemityzmu. Jeśli przedyskutowania tej sprawy w ogóle welkin natychmiast pierścieni skowyt o "anty-semickie, często od osób, które nie mają nic więcej niż ociężały obojętność na ten temat, ale jak frazy używając tego rodzaju, ponieważ Anglicy zawsze gra w krykieta, don ' wiesz, i zawiesić go, gry, sir.

Miałem list od czytelnika w Palestynie, który powiedział: "Nie masz napisane dobrą książkę, chyba za przerażająco ciemne i bezduszne stosunek do Żydów. To nie przekonuje mnie, że wiele osób mówi podobne rzeczy o Insanity Fair. Komuniści myślał, że to dobry z wyjątkiem części o Rosji Sowieckiej, faszystów podobało oprócz odniesień do Niemiec i Włoch, Old School Tie Pożarnej myśli byłoby dobre książki, ale za jego aluzje do publicznego systemu szkolnego w Anglia, a te, jako krytyk literacki z czasopisma poświęcone przede wszystkim do pchania sprzedaży bieliznę dla kobiet napisał, wskazano "godne ubolewania tendencja pomysły lewicy". Ścisłego związku pomiędzy produkcja i sprzedaż camisoles a true-blue, die-in-the-last-rowie, plecy, i brody do ściany, w dół-z-the-Czerwoni, up-z - -good-old-flag-Blimpery jest rzeczą będę badać jeden dzień.

Miałem dwa listy, które mi myśleć, długo i dokładnie, co mnie wykupienia mojej wiedzy i uczuć i przekonań na temat Żydów, je pod mikroskopem, analizuje je starannie na mikroby uprzedzeń i niewiedzy. Po tym długim badaniu byłem zadowolony. Zdecydowałem się wziąć te litery mój tekst, gdy przyszedłem, aby napisać znowu o Żydach.

Pierwszą z małymi amerykański Żyd, usilną prośbę o udzielenie informacji. Czytał Insanity Targi dwukrotnie, z wielkim zainteresowaniem, powiedział i opuścił jego umysł simmering z pytaniami na temat Żydów, do którego nie mógł znaleźć odpowiedź sam, tak że raczej żałośnie, chciał go ode mnie. Co naprawdę myślę o nich? Wydawało mi się, uważa, że ich problemy w pewnym stopniu byli sami stworzyli. Czy uważam, że? Myślał, że Żydzi byli tylko buffeted temat. W swej strony, że stracił wszystkie uczucia Żydów spójności.

I don't think this. Ale nie wierzę, nie ma żadnego Żyda, gdziekolwiek, który stracił poczucie żydowskie spójności. Wielu chce się dało, ale nie robić.

Drugi list pochodził z Żydówką w Republice Południowej Afryki. Pisała w głęboki niepokój o wydarzeniach w Insanity Fair. Aż do ostatniej, pisała, sądziła, że Anglia ma coś do rękawa, ale teraz "silnej ręki, że Anglia używane sprawować leżał zwiędły pod maki In Flanders Fields". Ale książka została komfort jej w tym cierpienia psychiczne, że tak wielu ludzi przeżywa w naszych czasach: to, jak powiedziała, w muszli wybuch superlatywach, wspaniały, dzielny, straszne. Potem zapytał: "Możesz napisać wielokrotnie swojego żydowskiego" znajomymi ". Czy nigdy nie miał żydowskiego przyjaciela? Co masz w sercu dla Żydów? Czy szkoda?

Stymulowanie zdania, że działał na mnie jak sygnał, że skłania aktora z jego wierszy.

Słowo "znajomych" został starannie wybrany. I nigdy nie miał żydowskiego przyjaciela. Nigdy nie będę. Mógłbym, gdyby Żydzi byli Żydzi, podmioty państwowe Żyda, głośno cudzoziemców w innych krajach, nie rzekomo Niemcy, Anglicy, Węgrzy, Austriacy, Polacy.

Mam zaostrzyło mój rozum na rozmowę Żydów, podziwiam ich szybkiego wittedness. Gdyby nie było narodu żydowskiego Chciałbym uczynić z niej sprzymierzeńca w Anglii, ponieważ wierzę, że na własne powodują, że Żydzi będą walczyć jak lwy. Wiem, że wielu z nich walczyło w armii Niemiec i Francji i Anglii, wiem, że każdy z tych Żydów chciała jego boku, aby wygrać. Ale wiem też, że mieli mniej do obaw, jeśli ich stronie stracone, że one dobrze funkcjonować w klęski i chaosu. Widziałem to w Niemczech i Austrii i na Węgrzech.

I ufam, że fikcja Żydzi są Niemcy czy Francuzi i Anglicy, kiedy wiem, że są one we wszystkich krajach ściśle spawane wspólnot pracy, a przede wszystkim, dla sprawy żydowskiej. Sobota wieczorem iść wzdłuż Oxford Street i Regent Street, kontemplować te tysiące Hatless młodych mężczyzn, starannie ubrane i ramion połączone młodych kobiet zbliża się od strony wschodniej, aby przejść do wielkich teatrów cały film Piccadilly i Marble Arch, o inwazji na czekoladę -lody pałace rogu. Czy uważasz, że są Anglicy? Naprawdę?

Pomogą nam one do re-Anglia na mocne i dobrze znaleźć ziemi rzemieślnicy i rolnicy i marynarze? Czy nie raczej stanąć na sukienki tani i tandetny, a ich następstwem, pocił pracy (jeśli masz energii, zejdź na East End i wizyty osób, które cięte i przyszyć te sukienki), na jaskrawą świątyń babilońskich film, za piaskowane Glamour Girls, dla tandetnej biżuterii, na fałszywych sal marmuru w znak ryby i układy?

Ale to inna kwestia. Nr penny-in-the-automat, może powodować odpowiedzi szybciej niż na to pytanie daje odpowiedź ode mnie. Znam odpowiedź.

"Co masz w sercu dla Żydów? Czy szkoda?

Odpowiedź brzmi: "Co masz w sercu dla pogan?

To przenosi się na skok do korzenia sprawy. To nie antysemityzm był pierwszy, ale anty-Gentilism. Słyszeliście, dużo w ostatnich latach o anty Norymberga Hitlera prawa żydowskie, z zakazu małżeństw mieszanych, które Niemcy nazywają rasy brudów.

Najbardziej inteligentnych i wykształconych i otwartych Żyd w Budapeszcie powiedział do mnie: "Po tym wszystkim, ustaw norymberskich tylko tłumaczeniem na język niemiecki naszego prawa mojżeszowego, z zakazu małżeństw z poganami.

Wyścig rozpoczął antagonizmu, nie z poganami, ale z Żydami. Ich religia jest na nim oparte. To rasowe obłęd którego nienawidzę w Niemców posiadał Żydzi od tysięcy lat. Kiedy stają się silne, że ją uprawiają, jak one wzmocnić swoją pozycję w jednym handlu po drugim, w zawodzie lub innej, squeeze-out z poganami zaczyna. Właśnie dlatego można znaleźć w Berlinie i Wiedniu, Budapeszcie, Pradze i Bukareszcie, gazety o prawie pogan w redakcji, teatry własnością i jest zarządzana przez Żydów prezentacji żydowskich aktorów i aktorek żydowskiej odgrywa chwalona przez krytyków żydowskich żydowskich gazet, całe ulice z prawie nie-Żydów, sklep w nich całe gałęzie handlu detalicznego zmonopolizowany przez Żydów.

Żydów, jeśli je znasz wystarczająco dobrze i zrozumieć te rzeczy dla nich za mało, aby otwarcie rozmawiać ze sobą, będzie przyznać się do tego. Nie można zaprzeczyć.

Na początku było anty-Gentilism. To nie perfidia pogan, zapobiega asymilacji Żydów. Uniemożliwia im to kiedykolwiek staje się Niemców czy Polaków czy Włochów. Ten trzyma ich z sobą w obcym społeczności na obczyźnie, społeczności ostatecznie wroga pogan.

To jest religia? Dobry, ale to jest powód, dla którego nie można sprowadzić.

W pokonanym krajach Żydzi nie korzystać z wielką mocą nie osiągnął celu promowania i przyspieszenia asymilacji. Wykorzystali ją do zwiększenia mocy i bogactwa Żydów i ich intensywnej wzajemnej współpracy, w tamtym okresie w celu obalenia nie-Żydów z zawodów, branż i powołania, był tam i widoczny znak, że anty-Gentilism pozostał w ich obrębie. Bariery rasę, która istniała przed Żydów podzielone, każda droga była otwarta, ale wyścig barierę w sobie nadal istniały, a więc trzeba było nadużycie tej wolności i tych poważnych objawów jej nadużycia, wykorzystywanie taniej siły roboczej i młodzieży nie-Żydów, kobiecości, które były tak odrażające cechą życia w Berlinie i Wiedniu, i nadal są widoczne do dziś, gdy piszę w Budapeszcie i Pradze.

Są to poważne sprawy, które muszą być zrozumiałe.

Wewnętrznej wiedzy o tej przepaści pozornie unbridgable przyczyn wielu Żydów do podjęcia ochronne zabarwienia, aby zmienić ich nazwy, aby przewyższyć ich Gentile sąsiadów vocal patriotyzmu, przesłaniać faktu, że są Żydami. Niektóre z nich, kilka poślubić pogan do głównej części Żydów są renegatów, którzy "ślub poza wiary". Niektóre z nich, kilka sami ochrzczeni, ale pozostają one Żydów.

W trzech stolicach Europy Środkowej, że wiem, chrzest Żydów, gdyż aneksji Austrii, stał się przemysł. Krokiem jest podjęta we wszystkich cynizm, jako propozycję firmy, na zdobycie w krajach, które wprowadziły zakaz przyjmowania Żydów, urządzenia do odpływu w ciągu roku aż antysemickie opada fala ponownie. Żart Żydów o tym między sobą, a Żydzi wiem, kto szczerze porozmawiać ze mną, bo wiedzą, że rozumiem wrzawy żart o tym ze mną. Jeden Żyd, omawiając ją ze mną, powiedział mi znajomy, który jego dokuczliwości, że musiał przejść przez okres nauczania wiary był o zdobycie zanim otrzymał prestiżową metryka chrztu, i jak cut krótkie wyjaśnienia kapłana Niepokalanego Poczęcia z napisem "Schaun S", glaube ich Ihnen sämtliche Sachen "(Posłuchaj, uważam, że wszystko). To było bardzo zabawne i myśli wysyłane ryk śmiechu przez cały stół. W jednej ze stolic mówię, kilkuset Żydów, zostali ochrzczeni w Kościele Chrześcijan Anglii w lecie 1938 roku, przez podstęp udało się sprzed metryki chrztu, tak że przyczyną konwersji nie powinno być "zbyt oczywiste . Konwersji jest zwykle ponownie przeliczona na hebrajski wierze antysemickich okresu przechodzi.

Te ochrzczonych Żydów, którzy nie mają przekonania, co w chrześcijaństwie, dołącz do społeczności "niechrześcijan aryjskiej", dla których wasi przywódcy Kościoła stale odwołania.

Przemysł również skupionych wokół samego cierpienia Żydów, a mianowicie przemysłu małżeństw kupowane i sprzedawane. Wszystkie Angielski czytelnicy widzieli raporty o przypadkach zagranicznych Żydówki zapłacili cudzoziemców poślubić ich w celu uzyskania innej narodowości i być poza zasięgiem zakaz imigracji i przeszkód handlowych. Najbardziej pożądane w każdym paszporcie - paszport, nie obywatelstwo lub męża, jest rzeczą pożądaną - jest brytyjski. Powiedziano mi przez Żyda w Pradze, "Każdy młody Anglik może zarobić milion Kronen poprzez małżeństwo z Żydówką tutaj. Jego sąsiad tabeli skomentował: "On nie musi być młody", a następnie dużo śmiechu.

Jak napisać, co sprawia, że gazety Praga specjalność burdelu reklam jest zarabianie dużych dochodów każdy dzień publikowania ogłoszeń emigracji Żydów, którzy mają papiery w porządku i gotowość do żony z nimi, czy ma wystarczające posag; Żydówek, którzy szukają cudzoziemca lub przejściu zarezerwowane emigranta jako mąż i oferują dużą gratyfikacje finansowe, a także cudzoziemców, którzy oferują do zawarcia małżeństwa Żydówki, i dać im świadczeń z innych krajów, na wysoką cenę. Oto niektóre z reklam w bieżących problemów: "amerykański jest gotów do małżeństwa Żydówka", "szukam, dla mojego brata, który ma zamiar wyjechać do Ameryki Południowej, żona Żydówka, nie ponad 24, wiano istotne"; " Małżeństwo z rozsądku oferowanych przez szacownego Jugosławii "," Zasłużony Anglik oferuje nazwę małżeństwa z Żydówką.

Żaden Żyd nigdy błędy człowiek ma do czynienia. On wie, co raz czy drugi człowiek jest Żyd czy poganin, jest to pierwsze pytanie zadaje sobie.

Ile narodów wiedzieć, kiedy mają do czynienia z Żydem? Jak często słyszałeś, "Czy on rzeczywiście jest Żydem? Myśl nie przyszło mi do głowy. On nie wygląda jak jeden ".

Uczucie do pogan, że podana jest Żyd, kiedy przychodzi na świat i rozwijać się w nim w jego rodzinnym gronie, że poganie już są ludzie, głupszy niż Żydzi, którzy mogą być używane do wprawiania zysk i korzyść dla Żydów .

Jest to zasadniczo wrogą postawę, siłę, która jest, że poganie, na ogół nie zdają sobie sprawy swojego istnienia. Wszystkie środki ochronne stosowane są do barwienia go dalej. Poza tym gronie rodzinnym Żyd jest koleżeński, grad-fellow-well-met obywatela brata. To nie jest w jego sercu, ani w jego oczach, jeśli spojrzeć na nich. Jesteś człowiekiem, przeciwko któremu ma pit rozumu, aby przewyższyć jego potencjalnym wrogiem. Podstawie leży w religii. To jest bardzo dobre, jeśli obie strony sobie sprawę, co się szykuje. Ale to sprawia, że asymilacja niemożliwe.

Istnieją dwa przeciwstawne gorzko szkoły myśli żydowskiej. Jednym z nich jest do asymilacji, za ignorowanie, że nieprzekraczalną przepaść ustalone wiary żydowskiej, do osiedlenia się w środku wspólnot chrześcijańskich i różnych narodów oraz przy ich formy życia i cech.

Jeśli młody i mocny wyścig i ustaw niski limit liczby Żydów, to działa dość dobrze - jak na przykład w Serbii. Serbowie byli zbyt męski dla Żydów, aby osiągnąć nieproporcjonalny wpływ wśród nich - i nie było wielu Żydów. Ale kiedy nowy napływ Żydów rozpoczyna się pod wpływem wojen lub antysemicki ruch gdzie indziej, problem zaczyna.

Inne żydowskie szkoły myślenia jest dla śmiało przyjęcia prawdy, że Żydzi są Żydami i unassimilable, do utworzenia państwa żydowskiego Narodowego gdzieś której wszyscy Żydzi powinni być przedmiotem.

Jest to, moim zdaniem, rozwiązanie i powinniśmy za wszelką cenę do zrobienia. Następnie rodzimych obywateli innych krajów będą wiedzieć, z kim ma do czynienia i jakie motywy mógł oczekiwać, że obywatel obcego państwa. Byłoby położyć kres Żyda, który stale działania ponad granicami i wielokrotnie zmienia swój język, jego przynależność państwową, a jego śluby wierności, która jest niemieckim dziś, jutro Austrii, Węgier dni po, a następnie tydzień Anglik, który twierdzi, uprzywilejowane miejsce w świecie, który jest otwarty na żadne inne rasy i wiary, którzy w imię miłości dla tego konkretnego kraju, w którym dzieje się w tej chwili jest, pracuje jak pszczoła do wojny antysemickie państwa, które opuścił.

Tutaj masz pomysł orzeczenia dummer Chrystusa znowu głupi pogan, którzy mogą być Egged na walkę innych narodów, w celu wyniszczenia antysemityzmu. Zorganizowane międzynarodowe żydostwo trzeba, w imię godności tylko, by położyć kres temu. Protest i walka z antysemityzmem jak chcesz, ale nie oczekujcie narodów iść na wojnę o tym.

Spędziłem wiele lat w Niemczech, zarówno przed jak i po dojściu Hitlera do władzy, i nie było możliwości studiowania Żydów w szczytowym momencie swojej władzy. Były jeszcze prawie pozbawiona armii, ale poza tym może osiągnąć do żadnego stanowiska w Niemczech. Okres otwarcia wolności i możliwości, które rozpoczęło się w osiemnastu setki osiągnął złoty punkt kulminacyjny. Wszystkie drzwi były otwarte.

Jak oni korzystać z tej wolności? Aby pracować w Niemczech? Z tego co widziałem, I don't think so. Nikt za rękę był im przeciwny, ale używali go zwiększyć i wzmocnić żydowskiej władzy i bogactwa na niekorzyść innych społeczności żydowskiej.

Żydzi nie są mądrzejsze od pogan, jeśli przez mądre myśli dobre do pracy. Oni bezlitośnie wykorzystać wspólne poczucie Żydów, po pierwsze, aby uzyskać oparcie w szczególności handlu lub powołania, a następnie wcisnąć nie-Żydów z niego. Wybrałam dziennikarstwo na pierwszy przykład, bo wiem, że wiele na ten temat.

Nie jest prawdą, że Żydzi są lepsze dziennikarzy niż pogan. Trzymali wszystkie posty na tych gazet Berlin, ponieważ właściciele i redaktorzy byli Żydzi. Opinie tych gazet były notowane za granicą próbek niemieckim opinii. Reprezentują one interesy żydowskie wyłącznie w ich stosunek do spraw zagranicznych i krajowych. Jeżeli inny kraj przyjazny wobec Żydów, były przyjazne wobec tego kraju: jeśli to antyżydowskie zaatakowali go.

Pamiętam przypadek, gdy burmistrz Berlina wykryto biorąc łapówki od żydowskich wykonawcy. Jego żona otrzymała drogie futro z Nerz, co moim zdaniem jest norka, i śmierdziało skandal do nieba, tak że chłopcy ulicy śpiewali parodia popularnej wówczas piosenki "Wenn du einmal verschenkst dein Herz, dann Schenk "mir es '. Śpiewali: "Wenn du mal einen verschenkst Nerz, dann Schenk 'mir ihn. Pamiętam, jak gazety żydowskiej starał się wybielić, że skandal, by odwrócić uwagę od faktu, że firma wykonawców było żydowskie. Zauważyłem to samo stanowisko, na część żydowskiej gazety, wobec niekończących się serii skandali finansowych oraz procesach karnych, w których Żydzi obawiają się, w Berlinie iw Wiedniu.

W Berlinie, w tamtych czasach, żydowskiej gazety, która ich dokładne odpowiedniki w Wiedniu, Budapeszcie i Pradze, co dzień miejsca w swoich kolumienkach reklama burdelu ogłoszeń, jawne i bezwstydny, z adresem i numerem telefonu. W Berlinie i Wiedniu, został zatrzymany. O Budapeszt nie jestem pewien. W Pradze jeden z nich nadal to robić do samej godzinie, w której piszę. Mam dziś jest problem przede mną. Ma kilkanaście ogłoszeń tego typu:

Uroczy młody pragnie Francuzka do wynajęcia pięknie urządzone pomieszczenie z dobrze sytuowanej pan zwiedzanie Pragi.
Atrakcyjna młoda dama ma komfortowo wyposażonymi pokojami do wynajęcia.
Kultury ciała. Instrukcja nadaje ścisłe młode damy w nowym crawling-gimnastycznych.

I tak dalej, przez cały alfabet prokury.

Co to jest dziennikarstwo? Czy to jest "mądrzejsza jest niż my? Oczywiście można zarabiać tak, publikując reklamy, które w innych gazetach nie zaakceptuje, ale ty lepiej wydawcy, lepszym człowiekiem gazety za to? Lub mniej skrupulatnych jeden?

W Wiedniu w 1937 roku, było jeszcze możliwe do odczytania w jednej z tych gazet reklama dziewicą, oferowana cena jest wypoczynek nad morzem. Reklama brzmienie:

Młody człowiek stara znajoma, jako pierwszy przyjaciel [Freund, w tym sensie, oznacza akceptowane kochanka] swego życia atrakcyjne dziewczynki, na wakacjach we Włoszech razem. Pokryje wszelkie koszty. Trzy tygodnie w krainie! Następnie miłości przyjaźni.

Tylko komentarz których reklama budzi w Wiedniu w tym czasie był łagodnym wyrzutem: "To jest naprawdę będzie trochę daleko, na Katolickim Reichspost.

W Berlinie w przeszłości większość teatrów żydowskich były własnością lub dzierżawionych żydowskich, większość z czołowych aktorów filmowych i etapu Żydzi, sztuki wykonywane były często przez niemieckich, austriackich i węgierskich Żydów i wystawiano żydowskie producentów, oklaskiwany przez żydowskich dramatyczne krytyków żydowskich gazet.

Był lepszy talent wyjaśnienie tej żydowskiej dominacji? Moim zdaniem, nie było. To było spowodowane Protektion, słowo, które otwiera każde żydowskie drzwi między Hamburgiem i Constanza.

Jest to system. Jesteś Żydem, znowu pojawi się Żydem. Robi się mały usługi lub zrobić mu jeden, zazwyczaj coś trochę nieregularne ścisłymi normami. Na tej podstawie nadbudowy ogromne z Protektion z ramificatory i blokadą acquaintanceships i zalecenia, oparta jest na który dociera do wszystkich granic i jednoczy cały świat żydowski.

Czy uważasz, superior talent pozwala żydowskiego aktora lub aktorki gładko krok od części wiodących w Berlinie czołowe partie w Wiedniu, kiedy Hitler wydaje się, i znowu z części wiodących w Wiedniu, kiedy Hitler pojawia się tam, do głównych ról w Londynie? Czy myślisz, że nie-Żydów talent znajdzie sam z otwartymi ramionami czynna od filmu i producentów teatralnych i operowych w Londynie, Paryżu i Nowym Jorku? Czy myślisz, że jest kaprysem natury, że Żydzi Polska, Rosja, Galicji i Europie Środkowej są niezbędne do położenia angielskiej historii na ekranie, aby przedstawiać znanych postaci historii Anglii, oficer brytyjskiego, księcia Tudor? Wyobrażasz sobie nie Anglicy są dostępne?

Niektóre z tych spraw jest po prostu fantastyczny. Żyd w takim losem, jest długim na nie-żydowski uciekinier, który stoi świat, w którym nie ma jednego przyjaciela, w którym musi zacząć od zera, w której jego szanse na uzyskanie nawet ponad granicami są nieporównywalnie gorsze niż Żydem, bo nie ma tego Protektion w świecie zewnętrznym.

W Berlinie, jeden dzień nie było żydowskiej dziennikarz, członek personelu jednego z tych żwawy, sensacyjne, arkusze historia-snem. Przyszedł Hitler i powrócił do Wiednia, i dołączył do gazety tego samego rodzaju nie. Przyszedł Hitler i powrócił do Pragi. Przyszedł Hitler, do ziem Niemców sudeckich.

Ten człowiek mógł przez nie szlaki wyobraźni nazwać niemieckich, austriackich lub Czech. Był Żydem, urodził się w jakimś miejscu, które kiedyś była Rosja, a teraz właśnie Polska i Litwa czy Estonia czy Bóg wie co. Miał dostarczyć "niemieckie spojrzenie" z Berlina ", Austrii widok" z Wiednia, "Czechosłowackiej widoku" z Pragi.

Teraz widziałam go dzień po dniu, w salach hotelu, głęboko w konferencji w dobre intencje, ale źle poinformowani Anglicy, którzy przyszli do "pomocy Czechów. Nalał chwytających za serce opowieści do uszu, zagroził, że popełni samobójstwo. To nie był pozbawiony ulotne, ale zręczny człowiek, który zawsze był dobrze odżywiony, dobrze ubrany i wzmocnienie płynnie przez granicę do innego kraju za każdym razem, że coś się do niego przejść.

W ten sposób, był jednym z pierwszych uciec. Nie sądzę, było to co Anglicy rozumieć przez "pomaga Czechów, ale w ciągu kilku tygodni był w Londynie. Tydzień lub dwa później pisał do innego Żyda w Pradze w tym sensie: "Mam wspaniały czas. Mieszkam w domu na angielski lord, który jest najbardziej dobry dla mnie. Jeżeli chcesz wysłać żonę do Anglii, daj mi znać, mogę zorganizować ją natychmiast. Mam dobre perspektywy uzyskania na angielski Press ".

Wkrótce człowiek ten będzie dając światu "angielski widzenia", pisząc o intensywnym oburzenie, że język angielski ludzie czują się w rzeczy, że Niemcy nie. It is fantastic. Jeśli Anglia zachęca do tego typu rzeczy, Anglia obłąkanych.

Byłem obecny przy treści tego pisma zostały odczytane. Inny Żyd, który był obecny powiedział: "kolejna litera Ci powie, że on jest teraz angielski lord, i że angielski lord został wypchnięty na zimno". Następnie ryk śmiechu.

Dopuszczenie tych osób do Anglii, jest rzeczą w której bezinteresowny dar z rządu, z wyjątkiem takich kontroli, bo chwilowo, dyskusji publicznej oraz tej części Naciśnij pozostaje odporny na wpływy żydowskie, może umieścić na niej. Już zapory zastraszania styka poczet każdy, kto stara się narażać na niebezpieczeństwo do Anglii nowej imigracji żydowskiej.

Widziałem tego samego systemu pracy w Berlinie, w Wiedniu, Pradze, Budapeszcie. Jak tylko człowiek dostaje nazwę etykiety antysemityzmu dodał na to, pantoflowa się do pracy, krety get busy. Ale to nie jest antysemityzm, ale samoobrony.

Pan Herbert Metcalfe, Old Street sędziego, który w szczególności zakres jego sąd nie ma wiele wspólnego z żydowskich imigrantów, w ramach postępowania w przypadku szczególnie źle, powiedział sposób obywatelstwa Żydów wlewając w Anglii było oburzenie, że właściwej polityki byłoby karać ich surowo, a nie tylko brać je w kark i wyrzucić, i dał trzy z nich sześć miesięcy ciężkiej pracy sztuka za wsiedli do kraju bez zezwoleń.

Wiem, że tego typu Żyda, a moim zdaniem Pan Metcalfe miał rację. Ale zaraz drumfire na wymyślanie i rekryminacji przeciwko panu Metcalfe otwarte.

Czy uważasz, że kampania ta wynikała z wrodzoną ludzkości Anglika, współczucie pod-dog, miłość fair play? Nie, to był częściowo balsam z którym Anglik dziś koi sumienie, głównie z powodu żydowskiego podżegania. Jak wielu Anglików dziś byłby skłonny przyznać pięć tysięcy nie-Żydów, anty-hitlerowskich Niemców, wykwalifikowanych pracowników, ludzi dobrej woli i pokoju i Demokratów, z żonami i ich rodzin, do Anglii lub Dominium? Nie, oni są Reds. Oni nie są "Niemcy" lub "Austriacy" są "Reds".

Jesteś Anglików, którzy wiedzą, jak trudno jest dla Anglika, bez wpływu rodziny, bez pieniędzy, bez Old School Tie przebić się przez pierścień żelaza przywilejem, preferencji, nepotyzmu, bogactwa, klasy nienawiści, uważają, że te rzeczy. Popatrz na swoje Anglików, w Durham, w Jarrow w Shoreditch w Hoxton. Czy coś o nich w pierwszej kolejności.

Kiedy byłem ostatnio w Londynie, widziałam wiele twarzy wiedziałam, wielu ludzi tego rodzaju, iż wiedziałam, i nie dopingowali przez co widziałem, na ulicach, na stronach obraz Press, w sprawozdaniach procesach karnych.

Jeśli masz oczy do patrzenia, spójrz na to London wasze, największe miasto na świecie, w 1939 roku. Idź, z otwartymi oczami, od Marble Arch do Hyde Park Corner, wzdłuż Piccadilly do Leicester Square, w dół Strand na Fleet Street i Pawła, a stamtąd do Holborn wiaduktu iz powrotem wzdłuż Oxford Street.

To tak, jakby przeciągnij-net "został oddany do Berlina i Wiednia i Budapesztu i Pragi i Neapolu i Paryżu oraz w Warszawie i Krakowie, a połów po cenach dumpingowych tu, w tym raju gilt, chrom, plusz i neonowe oświetlenia, gdzie Szekspir raz zebrał swoich zawodników, gdzie Milton i Chaucera chodził, skąd Drake i Raleigh wypłynął w poszukiwaniu nowych światów, gdzie język angielski rzemieślników kiedyś, dawno temu, bram dobrego kutego żelaza i skrzynie dobrej dębu, gdzie Anglicy niegdyś Anglicy z wołowiny i piwa, a gdy Anglicy teraz siedzieć w salach imitacji marmuru jedzenia gotowany jaj i picia kawy.

Umieść swoje głowy przez drzwi restauracji Petit Paris, Klein Berlin, Mañana's, Hoggenstein's, Posenovitch's, Umpsky, i wszystko inne, i zobaczyć, kto jest jedzenie, które służy nie. Spacer przez salony, przeklęte słowa, tanie hotele, ale splendiferous cały Piccadilly, Strand i Marble Arch i zobacz, co sposób ludzie są rozkładane w tych poduszkach głębokości.

Weź gazetę i przeczytać małe reklamy na pierwszej stronie:

Niniejszym zaświadcza się, że Ignacio François Wienerwaldski wnioskował o naturalizację i wiem, że jeśli tylko przyczyna lub utrudnienia ...

Albo: I Alojzy Ibrahim Espagnolovitch, niniejszym informuję, że zmieniły się moje imię Artur Etonharrow ...

Odwróć stronę i spójrz na "Sytuacje Wymagane. Trzy siostry wiedeńskiego (żydowski), którzy nie chcą być rozdzielone, szukać miejsca w angielskim domu.

Młody Niemiec (uchodźcy) ma stanowisko opiekuna.

Jeśli masz znajomych, którzy zaangażowani tacy wnioskodawcy, poproś ich, jak długo pozostawali w stosunku pracy po osiągnięciu Anglii, jak szybko wyszli do stworzenia małe firmy, czy znaleźli sposób dostosowania swoich sióstr i braci, synów i córek w Anglii też.

Twoje gazety, jeśli czytasz je pilnie i rozeznania, uważnie analizować nazwiska i zdjęcia, daje dobry obraz swojego Londynie. Rozważmy następujące elementy pobrane z "The Times":

Po pierwsze, te, o dwóch młodych Anglików:

Albert Smith, Boy van, 18, Forest Gate, został wysłany do więzienia na miesiąc w West Ham Policji Sąd wczoraj, kiedy został oskarżony o kradzież 1s. od środków pieniężnych do danego sklepu w Forest Gate.

W Thames Policji Sąd wczoraj John Brown, 19, przyznał się do kradzieży dziesięć szylingów od pracodawcy i został skazany na sześć miesięcy.

Spójrzmy teraz na te elementy, wszystkie pochodzą z "The Times" w tym samym miesiącu: finansowy rekin. Upadłości Holender do więzienia. Zanim Pan Dummett na Bow Street Police Court wczoraj ----, holenderskiego podlegają, został oskarżony, że on jest nierozliczonych upadłości, chodziło w zarządzaniu przedsiębiorstwem, bez urlopu Trybunału, przez którą został zasądzonych upadłości ... W 1935 roku został rozstrzygnięty w stanie upadłości, z wierzytelności w wysokości 3549 zł i aktywa 10s. 11d. Pan Dummett ---- skazany na cztery miesiące pozbawienia wolności. Odwołanie zostało wydane.

Kobieta wędrówek po Europie. Przemycana do Wielkiej Brytanii w bunkrze Ship's. Na Bow Street wczoraj ---- ... Po nadejście Hitlera, powiedział pozwanego, uciekła z Polska, a następnie udał się do Antwerpii, gdzie marynarz powiedział, że pomoże jej dostać się do Anglii 10 funtów ... Na trzeci dzień przyszedł i powiedział żeglarz, jesteś bezpieczny teraz jesteś w Londynie "... Sędzia powiedział, że to jedno z tych niepokojących przypadkach. On zalecenie do deportacji, ale szansa, że nic nie zrobić ... Nominalnej grzywny 10s. została nałożona.

Zagranicznych Przestępcy w więzieniu. Trzech cudzoziemców, dwóch mężczyzn i kobieta zostali oskarżeni na Bow Street wczoraj z lądowania w tym kraju bez zgody Immigration Officer. [Powinienem wyjaśnić, że oznacza to, że zostały one przemycone, za odpłatnością, a tylko kilka z tych, którzy to są odławiane.] Byli ----, rosyjski; ----, rosyjski ; ----, Peru. Detektyw inspektor mięśni, z Flying Squad, mówi, że widział i aresztowanych oskarżonych w Docklands. ----, Kobieta powiedziała mu, że przybył do Londynu na godzinę przed, po wylądował w Anglii, w porcie nie wiedziała. Miała zwrócić grecki żeglarz £ 5 i został wprowadzony na pokładzie statku nie wiedziała. ---- Został skazany dwukrotnie w tym kraju i zalecana do deportacji, podczas gdy w 1934 roku został skazany w Detroit, USA ---- nie ma zarejestrowanych wyroków przeciwko niej w tym kraju, ale berlińskiej policji oświadczył, że był znany Paris Policji pod inną nazwą. ---- Miał wyroków przeciwko nim pochodzi z 1911 roku w Dreźnie, Wiedniu, Warszawie, Mediolanie, Kopenhadze i Zurychu, był wydalony z Danii i Włoch i deportowany z kraju. Detektyw inspektor Muscle opisane oskarżonego jako "niebezpieczny międzynarodowy gang przestępców. Zdanie została przyjęta. Detektyw inspektor Muscle następnie oświadczył, że otrzymał właśnie telegram od policji paryskiej, który rozpoznał ---- przez odciski palców, jak pewna niewiasta, imieniem ----, który został skazany za kradzież w Paryżu w 1934 roku.

Te w ciągu kilku tygodni. Przeciągnij-net schwytał kilka rybek z mielizny, które są o basen w Londynie. Teraz przejdź przez West End, dla zbudowania, z otwartym okiem, i zobacz co masz w Londynie. Kiedy byłem tam nieraz myślała, że jestem z powrotem w Kurfürstendamm, Kärntnerstrasse, Andrassy ut, Wacława Platz. Tu byli, nie pracując ani przędzenia, ale miga pierścionek z brylantem na palce, zajmując wszystkich najważniejszych miejsc w salach na tanie hotele, czytanie dokumentów w połowie kilkanaście języków, morowy, że gang, z dobrze wypielęgnowane ręce, coraz oczy rowing, ich naoliwione włosów, ich Natty garnitury, ich agresywne sposoby, które widziałem w głównych ulic i kawiarni z pół tuzina stolic.

Po raz pierwszy zwrócił moją uwagę był powołany do tych rzeczy, gdy wróciłem do Londynu po aneksji Austrii. Nie byłem tam od wielu lat, z wyjątkiem jednego lub dwóch dni, a teraz jestem rozłożone przez zmiany na gorsze. Londyn wydawał się przejęty ludzi złych długów na pół Europy. Zacząłem wtedy ściśle do badania publikacji na kioski z książkami, ludzie w tanich hotelach, ale błyskotliwy, w restauracji na całym Piccadilly, w filmie, teatry, w butelce stron, w masażu i sal manicure, gazety tablice z mosiądzu, do rzeczy Wiedziałem, że znajdę.

Ci ludzie są męty emigracji. Naszej policji, o ile mogę sądzić, nie może zachować je. Pochodzą one znowu i znowu, i gdy są aresztowani w Whitechapel High Street one uprzejmie protestu, że mają tylko po prostu, że chwila nie, naprawdę nie wiem skąd się tam, nie ma w ogóle, ale najlepsze intencje, są skazani na Kilka tygodni pozbawienia wolności i deportację - a sześć miesięcy później są tam ponownie. Znaleźli grecki żeglarz, skazaniec bez grosza w kieszeni.

Prawie codziennie teraz w gazetach można przeczytać przedmioty takie jak:

Niemieckich uchodźców w strachu. Niemiecki dentysta, ----, który został przemycony do Anglii łodzi motorowych z Francji, stwierdził wczoraj, że był żyjący w strachu i nie przyznał się do wysłania do Niemiec. Constable Smith, o cudzoziemcach Department, powiedział ---- wypłacane człowiek Francja 500 franków doprowadzić go do Anglii.

Uchodźców Uwięzieni; Odwoławczą nie Naciśnij, aby opublikować nazwisko. Dystrybutorów zegarków, ----, określić jako nie obywatelstwo, został oskarżony na Bow Street wczoraj wylądował o bez urlopu urzędnika imigracyjnego. Police Constable Brown, o cudzoziemcach Departament powiedział mężczyzna przyjechał w poniedziałek, po składowane na statku.

Jeśli uważnie śledzić te przedmioty, które można znaleźć w ogólnie niejasnych rogach gazet, widać, że nazwy obrony adwokata w nich na ogół Żydów. Żydowskich urzędników opieki udziału sądu. Każdy sędzia, który wyraża zaniepokojenie z powodu zła, które mogą być pod pręgierzem w prasie oraz w Parlamencie. Co się dzieje w końcu do tych ludzi, nikt nie wie. Zazwyczaj czytamy, że "kwestia deportacji zostaną wzięte pod uwagę przez władze" lub "zalecenie do wydalenia zostało dokonane". Moje własne przekonania, że większość tych ludzi zatrzymać, trzeba tylko rozejrzeć się je zobaczyć.

Tak długo, jak masz stabilnej liczby Żydów, ograniczone przez prawo od osiągnięcia nienależnej władzy w danym kraju można w miarę upływu czasu dokonania tych Żydów, tak blisko mieszkańcami tej ziemi, że różnica nie ma znaczenia.

Ale jak tylko się ograniczenia off, otwarte wszystkie drzwi do ich przechowywać jako zabezpieczenie dla siebie, pozwala nieograniczonej imigracji, problem zaczyna.

Jesteś prawie że ten stan rzeczy przed wojną, po wojnie można było mieć to i to jest przyczyną wszystkich problemów teraz. Jeśli można by ustabilizować Żydów na świecie w granicach, gdzie obecnie mieszkają, i nadal budować barier przed ich nabyciem nieproporcjonalne bogactwa i władzy - dla Żydów w dobrobytu są bezlitosne, jak Niemcy - wszystko będzie dobrze. Ale nie można, z tego powodu wielkiej powodzi migracji, rosnących tu i tam, w Anglii, należy jak najszybciej budować bariery przeciw tworzeniu kolejnej klasy uprzywilejowanej.

To właśnie Żydzi się, jeżeli mają pełną swobodę. Organizowane wspólnie przez to cement, współ-czucia, są zwarte i dobrze zorganizowane mniejszości w obrębie Wspólnoty, współpracując z skoordynowane rytm wielkich maszyn. Nie mówię, że to spisek, to zależy co rozumiemy przez działki. Jest to prawdopodobnie tylko poczucie przynależności, razem, że najpewniejszym sposobem osiągnięcia pożądanego celu jest ścisłej wzajemnej współpracy.

Ale nie zapominaj, że przejęcie majątku i dóbr ziemskich i moc ze sobą niosą jest dla Żyda znak Bożej za, rzeczy, które daje mu prawo do poszanowania jego kolegów-Żydów. Dla większości z nas, człowiek bogaty jest w naszych sercach, a stworzeniem pogardy. On też przez jego zamknięte gildie, prowadzi nas niewolnikami, mamy dla niego pracują, płacą mu hołd - ale nie szacunek. Bardzo bogaty Żyd jest dla biednego Żyda przedmiot szacunek i podziw.

I napisał, że Żydzi, kiedy im pełnej równości, należy użyć, aby stało się uprzywilejowaną grupę, aby nie stać się równymi. Przykładem systemu w pracy było to, że chodzi o Żyda nowo przybyłych w Harley Street, który dostał jego kolega-Żyda w Berlinie, aby napisać do przyszłego Angielski pacjent i ostrzec ją przed angielski lekarzy. W ten sposób zaczyna - squeeze-out. Wyobraź sobie, że w 1938 roku, jeden z największych krajów na świecie tłumienia Żydów z Anglii, biorąc swoje miejsce jako raj, gdzie Chętnie się! Wyobraź sobie, jak będzie to funkcjonować w czasie, gdy nie antysemickie uczucia istniał, jak pracował w Niemczech przed antysemityzmem zakipiał. Gdzie jest poczucie wdzięczności wobec kraju, który dał ci schronienia?

Wiem, że gazety w środkowoeuropejskiej stolicy, gdzie cały zespół redakcyjny - drukarek i pakujących i maszynistki, a tragarze i kierowców oraz Runabout-chłopcy głównie narodów - Żydów. Kiedy antysemityzmu zaczął krosna bliżej, nowy edytor został powołany - poganina. Był jednym z tych uroczych Węgrzy, to znaczy, był Chorwat lub słoweńskim lub Ruthene lub niemieckim lub coś z pochodzenia, ale był wielkim patriotą, Węgier i chrześcijańskiej. Wiedział doskonale Żydów, powiedział: wszystkich nie-Żydów, Węgrów uważa, że, i dlatego Żydzi są silniejsze niż na Węgrzech niemal wszędzie.

Z czarującym uśmiechem powiedział mi, że wie dokładnie, dlaczego został wyznaczony i jakie stanowisko się - Auslage Goj, czy shop-window Gentile. Gdy świeci słońce i ponownie ubierają okna, Take That szczególności od manekina, jest staroświecki. Ale dlaczego to zrobił żydowskiej gazety prowadzić tylko żydowskich dziennikarzy? Czy to przypadek? A może to anty-Gentilism?

W Berlinie, w Wiedniu, jak je znałem, ten system przymusowego wykupu zawsze był w pracy, nieprzerwanie. W głównych handlowych ulic nie-Żydów, sklep był rzadkością. Czy wiesz, że w Regent Street Berlina Kurfürstendamm, sklepy żydowskie były zamieszki w listopadzie 1938 r. w przytłaczającej większości, że tego dnia można liczyć unwrecked, czyli nie-Żydów, sklepów, na palcach na rękę? W niektórych branżach - handel odzieżą, handel skóry, handlu futrami, złotem i handel biżuterią, handlu węglem - żydowski monopol zwyciężyła w Wiedniu, i chrześcijanin, który starał się postawić stopy w nich będą miały około tyle możliwości jak General Ludendorff na posiedzeniu Freemasons '.

Gdy czasy się źle, że nadzwyczajne winogron winorośli system wzajemnych rekomendacji nadal. Nie ogranicza się, w jakim opowiada się pytanie, do Żydów. Maszyna żydowskiej rozum jest ustawiony do pracy w celu wspierania sympatii, do korzystania z pomocy, chrześcijan. Najmniejsze świadczonych usług jest gleba, w którym materiał siewny Protektion jest obsadzone, a po jej zakorzeni Beanstalk na doskonalenie zaczyna się wspinaczka do nieba, z Jackiem Żyd Shinning się go.

Węgry są szczególnie dobrym przykładem kraju, który produkuje Żyd, który jest dobrym węgierski na dzień, dobry Anglik jutro, dobry niemiecki w przyszłym tygodniu, dobre chińskie następnego miesiąca, a które w moim przekonaniu wciąż daje najlepszy przykład do - dnia kraju, w którym Żyd, by ta metoda przymusowej współpracy, wznosi się na wysokość wpływów i zamożności daleko poza jego pustynie i jego numerów.

Węgry produkowane klasycznym przykładem tego rodzaju Żyda - Trebitsch Lincoln. Rozważ Trebitsch Lincoln. Urodził się Żydem, na Węgrzech. Jego rodzice pochodzili z Polska czy Rosja czy Bóg wie gdzie - z "plecami Boga", jak mówi przysłowie Magyar. Ty, jeśli pisał pkt za angielski gazety, to w celu, fair's-uczciwy sposób napisane "Węgierski się urodził.

W swoich wczesnych męskości, jeśli dobrze pamiętam, był on kapłanem jednego z wyznań chrześcijańskich, w Kanada, I think! Tu był twój "non-Aryan chrześcijańskich"! Nieco później robił wielkie wrażenie na tych miłości dusz, kwakrzy, w Anglii. Nieco później nadal był dobrym patriotą brytyjski, członek Izby Gmin.

Jeszcze kilka lat upłynęło, wojna światowa wybuchła, a Trebitsch Lincoln okazał się szpiegiem - do Niemiec, kraju, który zawdzięczał nie wierność. Ale co kraj zrobił zawdzięcza wierności? Jeśli istnieje, to, powiedzmy, do Anglii. Ale wierność nie był w nim.

Oblivion na kilka lat, a potem przyszła Kapp Putsch w Niemczech, najpierw nacjonalistyczne spisek w celu obalenia demokratycznego liberalnego systemu, który był tak miły i Żydów, i przywrócenia działalności wielkich ludzi, wielkich właścicieli ziemskich, monarchiści, militarystów, w miejsc potężnego w Niemczech. Kto był czołową postacią w tym krótkotrwałe przejęcie władzy? Trebitsch Lincoln, teraz niemiecki twardzielem. Wśród innych sympatyków był stosunkowo mało znany człowiek, jeden Adolf Hitler. Trebitsch Lincoln po stronie antysemitów? Oczywiście, był chrześcijaninem.

Pozwolę sobie tutaj przerwać historię Trebitsch Lincoln chwili powiedzieć, że kiedy starci wojsk Kapp, po krótkim panowaniu wycofał przez Brandenburską w górnej części bulwaru Unter den Linden strzelali, tylko z bujnej wesołość w tłumie, wielu ludzi jest zabitych i rannych, podczas gdy inni biegli, i zobaczyłem zdjęcie tego zdarzenia, które nigdy nie opuściły mojej pamięci.

Na pierwszym planie z bieganie, pochylony lub cyfr leżących w tle, jest stara kobieta z dzieckiem. Dziecko huddles pod spódnice. Trzyma ją, jej ciało między nim a kule. Kiedy patrzysz na to zdjęcie można niemal usłyszeć rat-tat-tat z karabinów maszynowych, przestraszony płacz dziecka, bicie starych serca kobiety. Madonna, dzieci i karabinu maszynowego, przyjemny symboliczny obraz naszej powojennej Europie. Ale nikt nie pofatygowali się go pomalować.

Powrót do Trebitsch Lincoln. Znów kilka lat zapomnienia i słyszał go w Chinach, gdzie ludzie walczyli. Do tej pory był ani dobry rosyjskiej bolszewickiej lub dobrych chińskich nacjonalistów, nie pamiętam już. Potem znowu kilka lat milczenia. Potem znowu wiadomość, że Trebitsch Lincoln został buddyjskim mnichem i leniwy post przyniósł mu zdjęcia w jego czapeczkę jedwabnych, tunikę jedwabnych, spodnie funny.

Człowiek bez prawdy, bez honoru, bez wiary, bez lojalności? Nie, mylisz się. Teraz coś się stało, że dotknął jednym miejscu w Trebitsch Lincoln, gdzie można znaleźć lojalności. W Anglii miał syna i ten syn był żołnierzem w armii brytyjskiej, a jeśli uda Ci się pokonać, że jeden napisz i powiedz mi, bo chciałbym wiedzieć. Syn został skazany za zabójstwo, daty wykonania zestawu. W zakresie Tybecie, czy gdziekolwiek był, Trebitsch Lincoln wieści. Przyszedł prędkości na całym świecie, aby zobaczyć syna przed śmiercią. Tu był jego jeden lojalność, wierność rodzinie żydowskiej. Przybył, w Southampton, moim zdaniem, kilka godzin przed egzekucją. Nie wolno mu było do ziemi. On popłynął daleko znowu, ponownie, że niekończące się drogi ...

Jakie wartości. Chciałbym czasami, że miałem innego medium niż słowa, te jasne i puste dźwięki i symbole. Chciałbym powiedzieć opowieść kwasu trucizny w WITRIOL, ognia i siarki, opowiadanie, że blizny i opalać i oparzeniami i zwijają się stron, jak je czytać.

Jeśli otwórzcie na oścież drzwi szans na tego typu Żyd prosicie do domu do despoiled. Pamiętaj, że używa wszystkich metod ochrony koloru. Chrzest. Me Żydem? Nie jestem chrześcijaninem, a nawet chrześcijańskiego kapłana. Język. Co Lincolna obcokrajowiec? Ale mówi doskonale po angielsku. Imieniny zmienia. Co Lincolna cudzoziemca i Żydem? Ale ma dobry angielski nazwiska, posła do Parlamentu Europejskiego, a jego uczucia są bez zarzutu. Jesteś szalony. Na was.

Nie ma limitu dla tego rodzaju Żyda. Jeśli masz wątpliwości, mi myśleć Trebitsch Lincoln czołowych antysemitów dół Wilhelmstrasse do siedziby władzy. Ale mogę pokazać nowoczesny odpowiednik Trebitsch Lincoln, i nie mam na myśli tych pro-Hitler Żydów, którzy mówili plotka, aby szli cały Berlin w pierwszych dniach hitlerowskiej realizacji sztandar z napisem "hinaus mit uns!" - "Chuck nas!

W Budapeszcie, a Hitler, Żyd-killer, prowadził oblężenia Czechosłowacji, była gazeta prowadzone prawie w całości przez Żydów. Wszyscy Żydzi w gazecie, że mieli nadzieję, że Hitler nie powiodą się, że Czechosłowacja, który dał schronienie liberalnych Żydów z Niemiec i Austrii, przetrwa, że Niemcy będą starci w pokoju lub zgnieciony w czasie wojny. W przeciwnym razie antysemickie Rzeszy przed krok bliżej Węgry, dzień antysemityzmu na Węgrzech będzie krosna bliżej.

Jednak zamiast utracić swe stanowiska lub ryzyko zawieszenia ich pracy przez rząd, który był anty-czeski, Żydów na tej gazety napisał gorzkie rzeczy o Czechosłowacji każdy dzień, zwany Czesi tyranów i łotrów i szumowin, brawo rozwiązać Niemiec do wprowadzają Czechosłowacji na kolana.

Problem nie jest prosty.

Węgry są najbardziej pouczający kraj w Europie do badań Żydów, bo oni tam są silniejsze niż w jakimkolwiek innym kraju, które znam jeszcze niewinnych za granicą nawet nie podejrzewa, to kiedy spędza przyjemne dni i nocy w Budapeszcie i myśli jest zapoznanie się z Węgrami.

Kiedyś siedząc na tarasie widokowym z widokiem Budapest Żyd, jeden wyjątkowo inteligentny. Spojrzał refleksji nad miastem. "Czy to nie piękne? powiedział. "Wiesz, to, a nie w Wiedniu, był rajem Żydów". " Nigdy nie przypuszczałem, że to zbyt daleko, jak to, ale tak szybko, jak on powiedział, że wiedziałem, że miał rację.

Na Węgrzech trzeba było, jak stary szlachcic Magyar powiedział kim jestem cytowany do Ciebie wcześniej, klasy panującej, szlachty i magnaterii, którzy zdecydowali się udawać, że biznes był pod nimi i używane Żydów we wszelkich sprawach kupna i sprzedaży, bankowości i moneylending, księgowych i produkcyjnych. W ten sposób, jak poszli na polowanie lub siedzieli przy kominku i wspaniały sposób dowodził Cyganów, aby muzykę do nich, wydana w kraju do Żydów i poddał ich opanowanie go do Żydów.

Węgrów, mas ludzi, którzy żyli na iz terenu, zauważyłem wielkiej różnicy. To była zmiana obligacji mistrzów. Pozostali pług-paszowego i fabryce pasz, ale to był wiek, w którym liczba fabryk i kominów, z których nic nie rozumie szlachty, był codziennie wzrasta, a liczba sklepów, karmione przez fabryki, rosło w podobny stosunek i moc Żydów rósł i rósł, a nawet na ziemi, jak nieroba szlacheckich, z ich krzykliwe zwroty i ich czyny głupie, zbankrutował lub podpisane coraz więcej rachunków, liczbę hektarów w żydowskiej własności rosła i rosła to samo.

To był wiek maszyny i Żydów angobowana slickly się, że przepaść między panami dworu i poddanych i szybko zdominowali wszystkie funkcje, które nie zrozumiałem: z jednej klasy, ponieważ była zbyt aroganckie i leniwe, inne, ponieważ zbyt poniżonych i trzymane w ciemnocie i poddaństwie. To był złoty wiek dla Żydów, i na Węgrzech, że pół wieku przed wojny światowej stała się, jak mój znajomy żydowski powiedział Raj Żydów ".

Potem przyszedł rzeczy należy pamiętać, kiedy czytasz, że żałosny krzyk: Co, o co jest na ziemi się Żydów, w ciągu dziesięciu lat, w tym tempie? Oni wszyscy zostali zgładzeni.

Przyszło reżim komunistyczny, niemal wyłącznie do Żydów: reakcyjnego reżimu z krótką, lecz zaciętej walki okresu żydowskiego, a potem - kolejny okres chwały żydowskiego dobrobytu. To właśnie sprawia, że Węgry to bardzo pouczające, w badaniu problemu żydowskiego: jest jedynym krajem w Europie, z wyjątkiem Niemiec, gdzie miały gwałtowny antysemityzm po wojnie, aw ciągu kilku miesięcy, że wszystko było zapomniane i Żydów były tak potężne i wygodne, jak zawsze, i tak pozostało do dziś, kiedy chmury gromadzą się ponownie w północno-zachodniej.

To jest historia. W roku 1919 Red proklamowano republikę w kraju Madziarów. Rządu, z dwudziestu komisarzy sześć osób na osiemnaście Żydzi! Żydzi nieograniczonej władzy na Węgrzech, a one pakowane administracji, tak, że Żydzi w tym okresie, nie były silne ale zakamuflowany klasy, ale jawnie klasy rządzącej.

Mieli straw man, Auslage Goj, jako przewodniczący, pan dobrego murarza Alexander Garbai, ale nie miał nic do powiedzenia. Ich było królestwa węgierskiego, potęga i chwała. Aaron Cohen (Bela Kun), Josef Pogany, Tibor Szamuelly (Samuels) i inne panował niekwestionowana i nie bardzo nieprzyjemne rzeczy. Ich palce nie były odrobinę mniej szybkie na spuście niż reklamy Hitler czy Al Capone.

Wiele osób jest zdziwiony, że główną rolę odgrywają Żydów w komunizm. W jaki sposób Żydzi, którzy kochają pieniądze, są dla nauki, który odmawia prawa do własności prywatnej, prawa do gromadza bogactwa?, Pytają ich niewiele samych. Odpowiedź jest, że zawsze jest pieniędzy na górze, a na górze jest rzeczą, która przyciąga Żydów bardziej niż pieniądze - moc. Węgry dał wszystko Żydzi mogli pragnienie. Jeden Żyd, Ludwig Hatvány, napisał:

Starych Węgier dał mi wszystko: dobrobyt, bezpieczeństwo, stopień i tytuł. Uniwersytetów i akademii były otwarte dla mnie.

Był z tych, którzy popierali reżim bolszewicki, a potem uciekła na wygnanie.

Rumuni gonił Béla Kun z Węgier. Nie udało mu się zrobić jednej rzeczy, które mogłyby mu trzymania na ludzi - wziąć ziemię od wielkich właścicieli ziemskich i dać je bezrolnych. Zamiast tego, znacjonalizowane po całym kraju. Ale dać ziemię chłopom nie było rzeczą w sercach tych ludzi, byli jako bezwzględny, jak każdy inny tyranów. Hard na pięcie wszedł admirał Horthy, szybko przywrócić stary system się przy władzy, na Węgrzech po wojnie światowej było dokładnie tak, jak była przed nim.

Naturalnie, nie było wściekłe antyżydowskie wystąpienia. Funkcjonariusze z improwizowanych oddziałów, rampaged gruntów i powiesił niektórzy Żydzi, a nie zawsze uważać, aby wybrać te właściwe.

To było w 1919 roku. W 1920 nastroje anty żydowskie już malejących, w 1921 był umarły, a Żydzi przenoszą się do innego okresu wpływów wzrostu i dobrobytu. Niezwykłe rzeczy, kiedy myślisz, że chcesz podkradał Węgry, namiętności, który był pobudzony.

Początkowo, aby odciąć się od systemu Red i ucieczki przed zemstą, która wydawała się prawdopodobnie po to, masy Żydów samych ochrzczonych w 1919 r., 7146, 1920, 1925, w roku 1921 tylko 827, a następnie corocznie liczba bardzo małych . Konieczność ochrony barwnik był spadają. Liczba re-konwersji z chrześcijaństwa religii mojżeszowej, wzrosła gwałtownie.

Siedemnaście lat później, w 1938 roku, Żydzi na Węgrzech były bogatsze i silniej niż kiedykolwiek wcześniej ustalone. Pamięci systemu Béla Kun wydawało się, że całkowicie wyblakły, antysemityzm, ale groźne pomruki z północno-zachodniej, byłaby martwą literą. Na papierze, jak zawsze, udział Żydów w populacji był bardzo mały - około 600.000, lub 6,5 procent ogółu, w tym wyznaniem Żydów ochrzczonych Żydów, i pół-Żydów.

W tej materii Żydów, dane są wielkie prevaricators na rzeczywisty obraz, że Węgry przedstawione ludzkie oko było zupełnie inne. To był obraz żydowskiej dominacji w bardzo wielu dziedzinach życia, ze wszystkich proporcjonalnie do ich liczby, zakładając nawet, że były one znacznie większe niż statystyki wykazały. Były - są, jak piszę - grupy z poziomu dobrobytu i moc znacznie przewyższa innych w kraju.

Posiadali 46 procent wszystkich przedsiębiorstw przemysłowych. Są obsługiwane 70 procent zarządów wszystkich spółek reprezentujących wielkiego biznesu. Na tablicach z wiodących domów bankowych ich udział wynosił od 75 do 80 procent, 67,2 procent prywatnym pośrednikom, a 36 procent urzędników bankowych było Żydami. Mieli nawet zdobyte posiadaniu 11,7 procent wszystkich gruntów na Węgrzech - z pilnych ostrzeżenia przywódcy syjonistycznego, który wiele lat wcześniej powiedział im:

Jesteś podejmowania fatalny błąd przy nabyciu własności ziemskiej. Posiadasz już ponad połowa nieruchomości w tym kraju. Osób nie może na dłuższą metę tolerować takich podbojów. Tylko zbrojnie można mniejszości, co jest obce dla ludzi i nie jest historycznie znana jak starej arystokracji, utrzymać swoją pozycję na takie rzeczy.

Z większych osiedli, 17,6 procent było w rękach żydowskich, 34,4 procent wszystkich lekarzy byli Żydzi, 49,2 procent wszystkich adwokatów, 31,6 procent wszystkich dziennikarzy. W Budapeszcie, stolicy, gdzie między kwartału i trzecią całej ludności żydowskiej, odsetek ten był znacznie wyższy. Publikowania i drukowania zawody były prawie wyłącznie Żydów, wszystkich prywatnych teatry żydowskie, a 40,5 procent teatrów filmu.

Aby uzyskać jaśniejszy obraz tej kontroli prawie monopolistyczną wziąć tablice z dwudziestu wiodących przedsiębiorstw przemysłowych na Węgrzech w 1934/35. Spośród 336 nazwisk 235 stanowili Żydzi; 290 z największych koncernów przemysłowych na Węgrzech były pod kontrolą z dziesięciu największych banków. Spośród 319 nazwisk na tablicach 223 stanowili Żydzi.

W 1936 r. 19 gazet w Budapeszcie zatrudnionych 418 wydawców, dziennikarzy i współpracowników, 306 było Żydami.

Pozostawić dane i patrzeć w Budapeszcie, w handlu detalicznym, najpotężniejszy ze wszystkich twierdz żydowskiej. Oto żydowskiej dominacji jest najwyraźniej gołym okiem, bo jest za ladą, a nie na górze w pokoju zarządu. W Budapeszcie istnieją kilometrów ulic, gdzie można szukać na próżno na non-shop żydowskiej. Jest to bardzo trudne, jeśli chcesz coś kupić, nie kupić od żyda.

Kontrast pomiędzy silnie zakorzenione społeczności żydowskiej, wszystkich jego jednostek zarabiać dobrego życia, a ubóstwo pracowników zewnętrznych Budapeszt, chłopów w wielu częściach kraju, jest uderzające i przygnębiające. Większość pracy pracowników dla Żydów, a gdy się ich skromne koperty wynagrodzenia, przekazać je do swoich żon, którzy kłusem wzdłuż do żydowskiego kupca i chce go oddać, a więc ceny, podobnie jak muzyka, idzie w kółko i pochodzi obecnie - gdzie? Nigdzie w którym pracownik lub chłop może się na to.

Jest na swój sposób, nowe tyranii, które można porównać z szlachty i Kościoła w średniowieczu, tyrania pieniędzy energii, zamiast tyranii odziedziczony przywilej, który wymaga naprawy tak samo jak w przypadku innych tyranii , który nadal utrzymywał on.

Jest to problem, który musi być rozwiązany, gdyż wydaje mi się: że Żydzi, biorąc pod uwagę pełnej równości szans, użyj go w celu obalenia innych i uzyskać status uprzywilejowanej klasy.

Chodź ze mną na kilka przejazdów przez węgierskich wsi i oglądać system pracy tam.

Zapraszamy do Mezökövesd, gdzie turyści są podejmowane w niedziele charabancs, ponieważ w niedziele chłopów włożyli dość kostiumy i wszystkie chodzą do kościoła, a to zachwyca turystów, którzy czują się naprawdę poznanie Węgry, lunch oraz w cały restauracji na rogu, który jest urządzone w stylu węgierskim operetki i jest szczególnie tam umieszczone dla turystów i ma tyle samo stosunku do życia w Mezőkövesd w Berkeley Buttery ma stary dobry angielski życia Bethnal Green, i whisked powrót do Budapesztu w charabancs.

Ale pójdziemy nie Mezökövesd w niedzielę, ale w sobotę po południu. Chłopi i mieszkańcy są w pracy, nie są sobie te malownicze stroje. Są to w ich codziennej grind, który trwa od świtu do zmierzchu. Są gorzko ubogich. Pieniądze są rzeczą rzadką, nawet drobnych monet. Oni myślą, że się szczęście, jeżeli mają co jeść.

Na wszystkich stronach można będzie zobaczyć te twarze pokryte i pomarszczone z trudem i opieki i pogody, dane te wypaczone przez ciężkiej pracy. Ale pójść nieco dalej i dotrzesz do placu miasteczka, miejsca, gdzie stoi kościół i droga rozszerza się i jest kilka sklepów i kobiety siedzą w stosy dynie - spotkanie w. miejsce. Jeśli Mezökövesd były Londyn byłoby to Piccadilly Circus.

Wszystkie te sklepy, każdy z nich ma żydowskie imię powyżej. Jest sobotni wieczór, a właściciele nie pracują. Oni również stoją na temat rynku miejsce, w każdym razie, młodych ludzi, starszych mężczyzn i kobiety siedzą w sklepach, co mówisz.

Jeśli zamkniesz oczy na targ i tylko patrzeć na tych młodych ludzi, to jest Londyn, to Piccadilly Circus. Są tylko sami Żydzi, że widzisz. Noszą Natty kombinezony, obcisłe buty, nowe czapki na starannie barbered głowy. Są dobrze sytuowany. Oni są panami tego odległego miasteczka, z jego drogi i zakurzone rutty z gęsi kolejny temat, z wagonów ciągniętych przez woły przechodząc tam iz powrotem.

Odpoczynku, kościół, chude i głodne chłopów, oznacza domki, tylko horyzont. Na długie zimowe wieczory te wieśniaczki spędzić wiele godzin, w przyćmionym świetle lampy parafinowe, szycie i haft, szycie i haft, szycie i haftowanie. Za rogiem jest sklep, w którym dobrze ubranych żydowskie dżentelmenem siedzi czytania Pesti Napló. Od niego można kupić te atrakcyjne ręcznie pracował narzuty i obrusy, wyroby z pracy tak wielu zimy noce - w cenie, jednej wysokiej. Chłopi sprzedają je do siebie - na najniższą. W Budapeszcie istnieje wiele z tych sklepów, wszystkie żydowskie własnością, gdzie sztuki i rzemiosła z Węgier wypełnienie okna i zagranicznych turystów trochę wstrzymać z okrzykami radości w dość rzeczy widzą.

Następnym razem przechodzą jeden z tych sklepów myśli ludzi, którzy robią takie rzeczy. Postaraj się znaleźć kogoś do podjęcia do domów ludzi, którzy je oglądać je w pracy.

W Czechosłowacji chłopi sprzedają te rzeczy bezpośrednio do nabywcy - w targ, na ulicy. Dlaczego nie na Węgrzech? Czy to zabronione? Przez kogo i dla kogo?

Zapraszamy do Esztergom, kolebka Węgrzech, gdzie pierwszy węgierscy królowie mieli pałac w tym skalisty wzniesieniu z widokiem na Dunaj i most, który do niedawna miały się do Czechosłowacji, ale teraz na ziemi po drugiej stronie jest węgierski ponownie. Chodź tu, także w sobotę po południu, zobaczyć dokładnie to samo miejsce nie w małej rynku. Być może za sto lat Esztergom będzie wielkie i bogate i ludne i ważne miasta. Ten mały targ będzie rósł w lokalnych Piccadilly Circus. Witryny będą najcenniejsze we wszystkich Esztergom. Wszystkie są własnością Żydów. Wszystkie sklepy nosić żydowskie nazwiska, skromny przedsięwzięć w złocone, chromu, niklu i neonowe oświetlenia są wykonane. Młodych Żydów, w ich ubrania miasta, stoją na temat, co mówisz. Chłopcy miasta biegać boso, proszę arbuz-skórki z badylarz, gryźć je do świateł przez łuski.

Zapraszamy do Kecskemet. Jest to miasto, bardzo duże jeden. Oto one, że doskonały apricot brandy, które książę Walii odkrył dla Węgrów - tak mówią Węgrzy. Tutaj jest duży plac. Jednym z największych budynków jest synagoga. Dużo pieniędzy, na przykład koszty synagogi. Cały plac jest błyszczący żydowskiej, szyldy. Krajobrazu wokół jest słaba, chłopi prześladowani przez chcą. Z synagogi pochodzi Żydów Kecskemet, ważne, dobrze ubranych, rozmawiających gestykulując grupy - ludzi od siebie.

Idź, gdzie będzie na Węgrzech, w każdym mieście i każdej większej miejscowości znajdują się budynki synagogi wśród najbardziej znanych, banki, sklepy, teatry obraz, stacje benzynowe, będące własnością Żydów.

Idź, gdzie będzie na Węgrzech, a dowiesz się, że rodzimych rzemieślników i pracownik fizyczny jest niemal wymarły. Gdzie istnieje wciąż robi piękne rzeczy, ale jest niemal niemożliwe do znalezienia. Kilka sklepów w rynku w. miejscu są repliki w miniaturze w Budapeszcie - tanie Chiny, tandetna i gotowych, tandetnej biżuterii sztucznej jedwabne pończochy, tandetna sukienki, zbiory młodych żydowskich kontrolowanych przemysł pracy do możliwie najniższego poziom smaku i materiałów.

Kiedyś poszedł wielki kiermasz, na obrzeżach Budapesztu i była rozłożona w asortymencie koszmar tanie maszynowe towarów, które tam widziałam, że chłopi, chodź ze wsi, były chciwie zakupu. Na jednym stoisku Żyd sprzedaży najbardziej ohydne biblioteka tanie oleographs chrześcijańskiego Boga i Jego proroków, że nigdy nie widział, wszystko w złoconych ramach. I splądrowany, że sprawiedliwy za coś, co chciałem kupić coś, co, kiedy byłem w innych krajach, byłoby mi miło patrzeć na i przypominają mi o Węgry, to piękny Węgry obfite pola i chłopów pracujących w nich, a nie Węgry to gorszej wykonane maszynowo wyroby.

Nareszcie znalazłem człowieka, który sprzedał dzbanki i wazony i kubki, że miał formowane i pieczonych i malowane siebie. W końcu, echt coś, coś prawdziwego, coś węgierskiego. Miał kilka picie filiżanki, kubki dna-up, które zostały bądź trzymać w dłoni lub puste i położył, nie można stać je na stole i SIP. Były piękne. Kupiłem cztery, i tylko żałuję kupił dwa pozostałe, co miał. Nigdy nie patrzył na nich, bez radości. Kosztują pensów każdy. Dla mnie byli poza ceną.

"Raj Żydów", mój znajomy żydowski wezwał Węgry. I miała dobre patrzeć i zgodził się z nim. Nie byłem przekonany, że Żydzi byli dobrze dla Węgier. Jeśli chcesz zbadanie tej sprawy, która odgrywa tak dużą rolę w naszych czasach, na Węgrzech jest dobrym miejscem, aby rozpocząć.

Byłem pod wrażeniem na Węgrzech, jak byłem w Wiedniu, aż do chwili, gdy Hitler ruszył, jak później w Pradze, w pozornej obojętności Żydów. Anglii, Francji, Ameryki i całego świata zewnętrznego były dźwięki z opowieścią o prześladowanie Żydów, ale w tych miastach, z Hitlerem na ich samych drzwi, oni ruszyli w drogę pozornie niewzruszone, dokonane żadne zmiany w trybie życia lub ich sposób cieszyłem się, dominowały, podobnie jak zawsze zrobić w showier kawiarnie i restauracje i hotele bary i kluby nocne. Proces ten trwa nadal w tej chwili, gdy piszę w Pradze, w listopadzie 1938 roku. Tylko kilka kilometrów dalej, w tej chwili, synagogi palą. Tysiące Żydów zostało okazało, szyi i upraw, z Niemiec do Polska; setki w Czechosłowacji. W Pradze, Żydzi jedzą, śmiejąc się, tańcząc, jak gdyby nie obchodzi. Wszystkie nieporozumienia występują o Żydach najgorsze jest to, że tchórzliwa. Są one najbardziej odważnych - za sprawę, że jest ich własną. Są też niepohamowany.

Wielu ludzi było zdziwienie, przez co kiedyś napisał o Żydach - że kiedy Hitler odszedł oni mimo to handel Kurfürstendamm, w Kärntnerstrasse. Wydaje się być słuszne o pewne rzeczy, mówili, ale są wyraźnie orzechów na ten temat. Żydzi są tępione. Wkrótce będzie więcej.

Nie wierzę. Jesteś oszukiwanie siebie, jeśli nie. Spróbuj sobie sprawę, że większość Żydów w Niemczech po dojściu Hitlera do władzy, są tam teraz, że większość sklepów w tych głównych ulic handlowych jak Kurfürstendamm są Żydami - Piszę to ze świadomością, że są one rozbił się rano i zastanawiam się, jak te brytyjskie firmy ubezpieczeniowe mają przeczucie - i tej masy Żydów pozostanie tam.

Oczywiście będą one przejść przez trudne czasy, ale już tam i przetrwać im. Hitler powinien żyć, powiedzmy, jeszcze dwadzieścia lat, lub w tej okolicy. Z Wiednia Żydzi zostali wypędzeni "na zawsze" - ulubione zdanie Führer - w 1422 i kolejnych odstępów dokonano w 1554, 1567, 1573, 1575, 1600, 1614 i 1624. W 1670 roku były ukarany za wszystkie czasu. Przez całe XVIII i XIX wieku, pomimo okresowych banishments, ich wpływ zwiększona. W roku 1879 ostatni warownie - Serwis państwa i katedr - spadła im. W 1937 roku Wiedeń miał więcej Żydów niż kiedykolwiek wcześniej i nie powodziło się bardzo.

Nie sądzę, Żydzi dobre lub dozwolonego użytku, w całości, rzucając otworzyć wszystkie drzwi do nich, a oni są teraz malejąco nieco od szczytu władzy i zamożności, do których wojny światowej przyniósł im. Nowy okres ograniczenia rozpoczęła. Nikt nie może przewidzieć w tej chwili, jak długo będzie trwało i jak wiele szkody uczyni je. To będzie odpocząć znów kiedyś, jest równie pewne jak to, że słońce wzejdzie jutro.

Z mojej strony, jestem przekonany co do jednej rzeczy i wiem, że wielu Żydów w ich sercach się ze mną na ten temat: to relaks, kiedy do niej dojdzie, nie powinny być wykorzystywane, na przykład, aby Berlin znów kiedyś w przyszłości Berlin, co było przed rokiem 1933. Z tego powodu znaleźć niektórych rzeczy, które widzę w Londynie dzisiaj ponury i groźny.

Żydzi mają swoją rolę do odegrania, jeśli antysemityzm ma być zabity. W Londynie do dziś robią tylko to, co zrobili w Berlinie. Są to dezercja Wschodzie, powodzie West Hampstead powodzi i Maida Vale, wyciskanie-out, wystawnego.

Są to prawie dwa miliony bezrobotnych w Anglii, angielski miliony ludzi żyją w warunkach, hańba najbogatszy kraj na świecie, i to nie jest wystarczająco dobre. Teorii kosztuje Fox w wolnym henroost ma do wybuchu.

Dlaczego napisałem to wszystko, w takiej długości? Po pierwsze, bo wiem coś o tej sprawie, bo ja, którzy przyczynili się wielu Żydów, słowem i czynem, jak powiedzieć tylko to, co myślę, kiedy anty yelps ktoś "-antysemity" na mnie.

Po drugie, ponieważ uważam, że jedynym sposobem rozwiązania tego wiecznego awanturować wszystkim zadowolenie, w tym Żydów, ponieważ Żydzi nie zmienią swoich anty-chrześcijańskie wyznania, byłoby znaleźć Narodowy Żyd państwa dla nich, i gdybym Hitlera I pomogłoby to: co Sweet Revenge, być człowiekiem, który rozwiązał problem żydowski i położyć kres antysemityzmu!

Po trzecie, ponieważ uważam, że jeśli nie można mieć swoje państwo żydowskie, trzeba zdecydowanie zamknąć swoje granice dla bardziej Żydów i stosuje się pilnie do przyswajania tych, które masz, ale w tym wypadku trzeba chronić się przed ich powstanie sile i zamożności za pomocą metod, które w naszym kodzie, kwota do nieuczciwej konkurencji.

Na stacji kolejowej w Pradze patrzyłem trainload uchodźców przenieść się w nieznaną przyszłość. Wszyscy byli mężczyznami. Wszyscy byli Niemcami, od Sudetów ziem niemieckich, że Hitler jest załączony. Były socjalistów i komunistów, ludzi, których życie było w niebezpieczeństwie. Zostały one zobowiązane do Anglii, a po tym, somewhither, nikt nie wiedział.

Ich kuzynki i dzieci stały na platformie płacz, nie wiedząc, kiedy widzą swoich mężów i ojców ponownie. Mężczyzn, dobre, solidne niemieckie ludzi pracy, stanął w oknie i patrzyłem. Oni powiedzieli prawie słowa. Ich twarze pokazały rezygnacji i przygnębienia. Oni po prostu stali i patrzyli na swoich żon i dzieci na platformie.

Wśród nich był jeden Żyd. Na peronie stały: Matka Jego i siostra, różni się od klasy robotniczej kobiet wokół, lepiej ubrani. Żyd, tylko tych wszystkich ludzi, miał coś do powiedzenia. "Wir kommen Wieda", oznajmił głośno, do tłumu oczekujących na wolności, "I'll be back". Innych ludzi, milczał i bez wyrazu, wiedzieli, że nie wróci. Żyd znów przemówił do siostry. "Trachte, dass du bald nachkommst", powiedział. "Spróbuj wydostać się wkrótce. Dlaczego, zastanawiałem się, gdy myślał, że będzie z powrotem.

Pociąg ruszył się. Mężczyzn w oknach patrzył w milczeniu na swoich ludzi na peronie, pokiwał smutno głowami, nie czynili żadnych innych ruchów. Żyd wychylił się przez okno, zawołał głośno: "Wir kommen Wieda! Tłum patrzył za nim, wykonane bez odpowiedzi. Innych ludzi nadal stał cicho w oknach, kiwają głowami na pożegnanie. Żyd podniósł rękę, zacisnął pięści, na powitanie pracowników. Na małym palcu diament błyszczał w świetle reflektorów.

Teraz, dlaczego? Zadałem sobie pytanie, jak przyszedł z dala. Po prostu nie jest z tych ludzi, tych ludzi pracy, ani on, ani jego ani jego pierścień raczej teatralny krzyk, ani jego matka, ani siostra. Wszystkie one są zupełnie inne, należą one gdzie indziej. Więc dlaczego on był tam, a jakie były jego najskrytsze motywacje?

Mogłem znaleźć żadnej odpowiedzi. Był po prostu inny.


Home Dom