C
Kontrowersja Syjonu
Douglas Reed


NOTE: This is a computer-translation. Please assist with a better one! My e-mail address on intro-page

Original English TextDouglas Reed i Żydów

przez Knud Eriksen

W Dronten nie. 4 ( "Dodo") po raz pierwszy wspomniano raz światowej sławy korespondentem zagranicznym i autora Douglasa Reeda, który szedł przed powszechnie znane i przestrzegane przed, podczas i po II.nd wojny światowej coraz wydaleni całkowicie zapomniane osoby.

Dlaczego był "zapomniał"?

Po prostu dlatego, że napisał na temat "kwestii żydowskiej"

Międzynarodowego żydostwa odpowiedziały na jego szczery opis problemu z całkowitym cenzury, tak, że jego książek nie mogła być wydrukowana i stare nie znikają stopniowo z księgarni, a nawet na półkach biblioteki.

Po krótkim okresie oszczerstw nie był już wspomniano w ogóle w świecie mediów.

Jako autor Ivor Benson (który sam napisałem książkę na ten temat: syjonistycznej Factor) pisze w przedmowie do Douglas Trzciny arcydzieło polemika z Syjonu, które musiały czekać 22 lat zanim będzie mógł on zostać opublikowane, przeciwności, które Reed napotkanych uczyniłby mniejszym osobowość zrezygnować. Ale nie on.

Po wydaleniu z media kontrolowane przez syjonistów świata, znalazł się za darmo, aby uruchomić to najwybitniejsze dzieło, które wszystkich lat jako korespondent zagraniczny w Europie i jego wcześniejszych książek miał jedynie przygotowania i wykształcenia. Jego wizja rozszerzonej z roku na rok i od książki do książki. Było edukacji, który nie był dostępny w każdym uniwersytecie.

Spędził ponad trzy lata od jego rodziny we wczesnych latach pięćdziesiątych w Nowym Jorku Central Library lub przed jego maszyna do pisania w skromnym otoczeniu w Nowym Jorku i Montrealu. On przepisał całą książkę z epilogiem i 1956, gdzie powstanie na Węgrzech i Suez wojny zostały skontrolowane dalszych przykładów talmudycznych współpracy pomiędzy komunizmem i syjonizmu. Następnie, jak już wspomniano, książka musiała czekać 22 lat na możliwość uzyskania opublikowany!

Pouczające jest obserwować, jak Douglas Reed stopniowo wnika coraz głębiej w problem żydowski od tego czasu, kiedy miał zaledwie nawet nie pomyślał o tym w 1935 roku (jak pisze w spór Syjonu), dopóki nie wygłasza surowy wyrok w kształcie kontrowersji Syjonu.

Nastrój mroku i kara nie jest jego własnym, ale ze względu na ponury charakter przedmiotu, jak mówi w epilogu do książki. W przyczyną jego praca, którą uznało za złe, jak niemal fizyczną obecność w tych planach, wyjawia. Jako "siły z niektórych dinozaurów legowiska przewidywane w XX wieku." Ale, jak mówi, nie jest dla niego sędzia, co złe. Bóg musi mieć zamiar w swojej mądrości, aby to zło istnieje, być może dla postępu duszy. Ale w takim razie on sam czuje się także częścią świata stworzonego przez Boga, który ma obowiązek ujawnić tego zła, tak, że człowiek może być uwolniony od niego.

Ivor Benson następujące po tej linii rozumowania w epilogu do swojej książki na ten temat (1986) syjonistycznej Factor, co następuje: "Nie ma problemu żydowskiego per se, tylko gigantyczne 20-ci problem wieku, w których los i odpowiedzialność Żydzi i chrześcijanie są inseperably powiązane ". Nieodpowiedzialny mocarstwem, zbudowany na ceny i zdominowane przez Żydów, jest w jego wyciągniętej Kolbowa coś internetowej, że wszyscy mogą urosnąć duży i silny przez naszą nieodpowiedzialność.

Ale jeśli ta moc osiągnęła już tak silny, że nie można zatrzymać, ale musi mieć możliwość kontynuowania przeznaczył Oczywiście, aż wreszcie, pożera się jak wilk na całym świecie, cóż więc pozostaje nam do poznania i w pełni zrozumieć, co dzieje się na świecie? "

Ivor Benson odpowiada na to w następujący sposób: "Krótka odpowiedź znajduje się w chrześcijańskiej koncepcji jeszcze starsze źródła:" Ty znasz prawdę a prawda was wyzwoli ".

W 1938 Reed napisał swoją pierwszą poważną - i światowej sławy - książki, Insanity Fair, który został opublikowany w co najmniej 35 wydań w języku angielskim i opublikowane w języku duńskim, także w 1938 roku w 5 edycji. W duński tytuł "Galskabens Kavalkade" (nadal można zamówić w bibliotece). To jest prawie 400 stron i jest mieszanka autobiografii i politycznych opis do Europy i podczas II wojny światowej.

Jego prognoz głównych wydarzeń politycznych były dla wielu ludzi, zaskakująco trafne w czasie, gdy "polityków" na Zachodzie działały w bezpośredniej opozycji do jego rady i interpretacje, i jednoczącej zasady książka jest jednym długim ostrzegania przed zagrożeniem od Hitlera w Niemczech.

Ale jednocześnie był, między innymi, kilka krytycznych uwag na temat Żydów, który zauważył i poznał podczas wielu podróży jako reporter w Europie. W swojej drugiej książce, którą zajmuje się grupa Żydów dużo dokładniej. Wszystkie z dwóch rozdziałów z 37 poświęcone są jego "staje się jasne jak kryształ", na temat, jak sam mówi. Ta książka z roku 1939 angielski tytuł "Hańba bogaty" i duński (także 1939) "Grænseløs Skændsel". (Może nadal być pobierane z bibliotek depozyt). Książki - prawie 500 stron - również opis przedwojennego warunki, jak znał je w jego mocy jest jednym z wiodących korespondentów zagranicznych w Europie Południowo-Wschodniej, a przez jego bliskich acquaintanceship osobowych z wielu czołowych polityków w czasie . To był kolejny długi ostrzeżenie przed Hitlerem Niemcy i wyrzut błędnej polityki Zachodu, w którym nie mógł znaleźć logikę.

Jeśli chodzi o Żydów chodzi, jest na pewno znacznie bardziej crystally jasne w tej książce niż w poprzedniej, gdzie nie było właściwie tylko kilka dobroduszny dokuczanie uwagi na ich temat.

Mam w Dronten nie. 6 (duński) reprodukowany zarówno tych dwóch rozdziałach i kilka innych interesujących opisów Żydów w Europie, patrząc jego oczami, w menu (w Dronten): "Grænseløs Skændsel" (w języku angielskim tutaj "Hańba bogaty" i tu - reszta książki na stronie "Douglas Reed Books").

W tym czasie już nie posiada żadnych wątpliwości, że z pewnością poważny problem żydowski. Od na dostanie na studia dokładnie problem poprzez następujące dziesięć lat.

Jego Dobre rady, że problem żydowski może być rozwiązany jedynie przez Żydów coraz własnego narodu (ale nie przez zabijanie Arabów), został porzucony przez niego ponownie, gdy jego studiów talmudycznych syjonizmu i ewentualnego ustanowienia państwa Izrael, wykazała mu, że kwestia żydowska domniemanych znacznie więcej niż tylko, że i teraz tak dużo większe.

Ponadto odkrył, jak było to w rzeczywistości zostały ustanowione w starożytnej plan podboju świata.

Napisał kilka książek, które udało mu się jakoś opublikowane (patrz lista w Dronten nie. 4, w menu "Bibliografia - i teraz (w języku angielskim) stronę główną Douglas Reed Książki, red.)..

Po książki Gdzieś na południe od Sueskiego (1949) i daleko (1951), które nie są przetłumaczone na język duński, Reed praktycznie zakazana przez najważniejszych wydawców i bookstorechains ze względu na jego coraz bardziej jasny opis problemu żydowskiego. Nie kończy się, będąc optymistą w sprawie rozwiązania problemu, bo rzeczywiście uważa, że tylko Bóg może ją rozwiązać - w czasie. Niemniej jednak, jest również jego zdaniem, że cierpienia ludzkości, w tym Żydów, co spowoduje w międzyczasie, aż pojawi się takie rozwiązanie, może zostać skrócony i skrócony przez ludzi, poznania prawdy o "Contorversy Syjonu". W tym numerze Dronten (nr 6), mam tłumaczony na język duński, dwa rozdziały tego - moim zdaniem - istotne pracy. Z wiedzy, która książce czytelnik, on rozumie prawdziwe tło inwazja obcokrajowców w West, globalizacji i podziału na narody, kultury i obyczajów. Tutaj, w końcu będę przekaźnik Douglas Trzciny własny opis problemu zakazu Hańba bogaty - Aftertale "w książce), iw ten sposób wprowadzić to jego dzieło encyklopedyczne, polemika z Syjonu":

........." Szansa, a nawet własne poczucie czasu, pozwoliły mi napisać dodatkowych rozdziałów Insanity Targi natychmiast po publikacji, a tym razem to samo działo się ponownie. Ale w tej szansy okazji pozwoliła mi w dodatkowy rozdział, w celu uzyskania możliwie najlepszych przykład sposobu, organizowane na całym świecie pracuje Żydów i ogromną moc ją dzierży w goading światowej opinii przeciwko Niemcom. Wyobrażam sobie każdy, kto przeczytał te dwie książki, zda sobie sprawę, że mam Niemcy się zagrożeniem dla Anglii, ale nie na określenie przyczyny Anglii z tym zagranicznych Żydami.

Po tym jak napisał Insanity Targi miałem zalane przez oferty z amerykańskich wydawców do kolejnej książki. Podpisałem umowę z jedną firmą. Kiedy zacząłem Hańba bogaty nie wiedziałem, że będzie antysemickie książki. Antysemickie część jest wynikiem moich obserwacji Żydów w zeszłym roku i moje przekonanie, że masowy napływ Żydów do Anglii to błąd polityczny i krajowy nieszczęścia.

Amerykański wydawca, po przeczytaniu Hańba bogaty, spadła do opublikowania na tej podstawie, że antysemickie część została "oszczercze i oszczercze". Przeczytaj żydowskiej części dla siebie i zobaczyć, czy to prawda. I z mojej strony, zmniejszył się książki nigdzie publikowane bez żydowskich rozdziałów. Prawdziwe znaczenie tej decyzji jest fakt, że w Ameryce, to może "oszczerstwa i pomówienia" Niemcy jak chcesz, i być za to pieniądze, ale nie musi przedyskutować problem żydowski, nie wolno twierdzić, że istnieje żydowska problem. Inne amerykańskich wydawców spadły książki tego powodu, że nie mogli publikować żydowskiej rozdziałów. Jeden z nich, nie jest Żydem, powiedział, że amerykański wydawca będzie sąd nieszczęście przez opublikowanie go, bo 90 procent amerykańskiej gazety żydowskiej i żydowskich wpływów rozciąga się w podobnej proporcji przez cały pierścień transakcji związanych z publikacją.

Widzę bardzo niewielka różnica między żydowskimi i metody Hitlerist w tej kwestii wolności słowa i dyskusji darmo. Żydzi za darmo ataki na Niemcy, nic więcej. To samo stało się w niektórych krajach skandynawskich, gdzie Insanity Fair było wielkim sukcesem i wydawców, których domagali się kolejna książka - dopóki nie zobaczyłem żydowskiej rozdziałów. Pytali o dopuszczenie do opublikowania książki bez nich. Odmówiłem. To samo stało się we Francji, nawet z Insanity Fair, gdzie wydawcy zaciągniętych na książki, który najwyraźniej nie mógł czytać po angielsku i tylko sobie sprawę, kiedy zobaczył, francuskie tłumaczenie, że istnieje kilka fragmentów, które go nie uważał wystarczająco korzystne dla Żydów. Domagał się ich wycięcie, nie chciałam, a on sprzedał zamówienia innej firmie.

Więc tylko w Anglii, jak dotychczas, a nawet we Francji - choć jeszcze nie wiem, czy ta książka ukaże się we Francji - może nie-Żyda otwarcie dyskutować i wobec kwestii żydowskiej.

Znaczenie tego, bo jest to, że należy uświadomić sobie, że to, co jest przedstawiane użytkownikowi jako "American zatwierdzenia" lub "American odrzucenia" tego czy innego działania brytyjskiego polityka nie jest amerykański, ale opinii żydowskiej, i że stawia to coś zupełnie innego twarz w tej sprawie. Jeśli mają walczyć z Niemcami w przyszłości, należy to zrobić dla dobra Anglii. Nie wolno dajcie się podszczuwał przez Żydów maskarada dzisiaj jako "niemiecka opinia publiczna", jutro w "Czechosłowackiej opinię publiczną", dzień po jak "Angielski opinii publicznej", a następnego dnia w "amerykańskiej opinii publicznej opinii ". Jeśli Anglia cierpi klęski w najbliższych latach, Żydzi, którzy przybyli do Anglii w tych dwóch lat nie będzie cierpieć, że nieszczęście w ten sam środek, nie będą czuć jak Anglicy będą czuć, będą rozwijać się w chaosie, a kiedy czują, że chudego przyjdzie czas, będzie dla nich one swe umysły odpłynąć.

Jak przyszedł Thames Zastanawiałem się, co własną przyszłość będzie. I obiecał sobie, aby podjąć decyzję, w dzień bardzo mało, czy będę nadal pisać o codzienne sceny europejskiej, czy będę luźnego kroju [red.: w ogóle?] Razem, przejdź do Polinezji, Patagonia i Pekinie, napisać o czymś innym niż Hitlera wiecznej inwazji.

Zastanawiałem się, czy następnym razem opuścił Anglię, powinny iść w jednym z tych parowców białym i złotym niektórych odległych zagranicznych szerokości i długości geograficznej. Decyzji leżała przede mną. Miałam kilka dni ". Chociaż byłem zamknięty w poselstwie w Pradze, hańba bogaty został opublikowany - ciekawszych rzeczy do moich książek. Po moim wyjeździe z Pragi czytałem pierwsze recenzje to. Ktoś mówił ze współczuciem mojego kompleksu niższości. Nigdy nie wiedziałem, dopóki nie napisał Insanity Targi, kompleksu niższości, co było, albo że miałem jedną. Aby zrozumieć te rzeczy musisz siedzieć u stóp niektórych czcigodny profesor żydowskiej w Wiedniu, który łagodzi ci mówię, że wady nie są własne, ale produkty dziedzicznej przodków "alkoholizm, albo coś w tym rodzaju, a to mądrą radę daje nową siłę. Ginów ojców. - Kraft durch Freuda.

Nie mam kompleksu niższości, ale tylko najbardziej normalne tęsknoty do Anglii, aby być lepiej. Mam przeczucie, ciężkie do Anglii, którego władcy złożyli każdy błąd mogli. Chcę zobaczyć Anglii sejf w kraju i za granicą. Sejf w domu British Derelict Aryjczycy, a nie zagranicznych Non-Aryjczyków. Sejf za granicą z Niemcami.

Żadna z tych rzeczy nie jest wykonywana. Niebezpieczeństwem niemieckim ultimatum zostało rysunek codziennie bliżej. Cóż bowiem za korzyść Wielkiej Brytanii, jeśli straci całe swe imperium i uzyskać jedynie Żydów? Teraz, w ostatniej chwili, słaby daje nadzieję, że stać będą - nad Polska. Więc dlaczego nie na Czecho-Słowacji? Dlaczego mamy przekazany Armii Czeskiej, Czech Air Force, Skoda Works, czeskie złoto, do Niemiec? Gdybyśmy od początku przygotowany do tego stanowiska, należy zrobiliśmy go rok temu. Wtedy miałeś nic z tego kłopoty. Można mieć tylko pretensje zadowoleni Niemcy - ale można zmusiły ją utrzymać pokój ......."

Knud Eriksen, luty 1998

(Tłumaczenie z duńskiego artykuł w moim internetową Dronten, no. 6 ( "Dodo")


Home Dom