C
Kontrowersja Syjonu
Douglas Reed

NOTE: This is a computer-translation. Please assist with a better one! My e-mail address on intro-page

Original English Text

Douglas Reed

The Controversy of Zion

Kontrowersja Syjonu

 

Podsumowanie

przez Knud Eriksen, 1998

 

W przedmowie do 1985 roku, wydaniu książki Douglasa Trzciny, Ivor Benson, autor opisuje, w jaki sposób interweniować lat od 1956 r., kiedy książka została ukończona do 1985 r., potwierdziły, Douglas Trzciny interpretacji przeszłości 2,000 lat historii w każdy sposób . On obejmuje nadal rolę na Bliskim Wschodzie tinderbox, że może stać się przyczyną kolejnej wojny światowej, a także ciągłego tłumienia i nieprawdziwych informacji w mediach, wszystkie nowości i dyskusji.

To było tylko nielicznych, którzy wiedzieli tle talmudycznych syjonizmu i komunizmu, który miał szansę na zrozumienie tych decydujących wydarzeń w tak zwanych "Sześć dni wojny", a później masowe inwazji na Liban i 1982. Inwazja miała skończyć z OWP, mówiło się, ale w rzeczywistości jest to po prostu część starego Great-Izrael-plan (Erec-Izrael). Tak jak jest todays inwazji na Irak.

Pro-izraelskie światy mediów masowych obraz Izraela jako małe, niewinne demokracji, które stale potrzebują pomocy, staje się coraz bardziej niepewna, więc nie wiele byli zaskoczeni, gdy angielski Instytutu Studiów Strategicznych może sprawozdania, że Izrael stał się światów czwartej największej potęgi militarnej po Stany Zjednoczone, ZSRR i Chin, ale w perspektywie narodów, jak Anglia i Francja. Po upadku Związku Radzieckiego, to kraj, z populacji o takiej samej wielkości jak ten drobny jeden duński, może nawet wzrosły dalej na tej górze-4-listę!

Zmiany w reakcjach sami Żydzi w tym czasie - 1982 - była znaczna: Po masakrze 1.500 mężczyzn, kobiet i dzieci w dwóch obozach uchodźców palestyńskich w Bejrucie, zachodnie media nieśmiało wstrzymana komentarze, natomiast 350.000 mieszkańców Tel Awiwu protestował przeciwko własnemu rządowi.

Douglas Reed wydaje się przewidzieć takiego rozwoju także na jednym z ostatnich słów w książce - od 1956 r. - są następujące: "Myślę, że Żydzi z całego świata zaczynają zdawać sobie sprawę złego rewolucyjnych syjonizmu bliźniakiem innych destrukcyjnych ruchu, komunizm, a pod koniec tego 20th Century będą w końcu zdecydowaliśmy się wziąć udział w szeregach ludzi ".

Książka zaczyna się w 1789-cytat z filozof Edmund Burke, który w Rozważania o rewolucji w reżyserii literackich atak na Rewolucji Francuskiej:

"Coś się stało, które trudno jest mówić i niemożliwe do milczenia na temat".

 

Rewolucja światowa, syjonizmu i rządu światowego

Rewolucja światowa, która w tym wieku (20) zniszczył cywilizację ludzką do niesłychanego stopnia - do tej pory - tylko jeden z dwóch ruchów rewolucyjnych, które spead jak epidemia szkodników na całym świecie w tym samym tygodniu, w październiku 1917 roku. Zarówno zerwał z talmudycznej-Wschodniej prowadzą Żydów. Rewolucja światowa była punktem kulminacyjnym, jak dotąd, z judaizmu podbój świata. Klęska rewolucji jest tylko pozorna. Jego destrukcyjny wpływ w dalszym ciągu nieco bardziej potajemnie bez ZSRR, ale z Chinami jako przykład tego rodzaju terror prowadzić slavesociety, i judaistycznej agentów solidnie umieszczone na najważniejsze stanowiska w świecie. Wszystkie "wartości duchowych" w dalszym ciągu, jak f.ex. również w UE.

I jego bliźniak, Revolutionary syjonizm, rośnie coraz silniejsze w kierunku przewidywał Erec-Izrael - Wielki Izrael, który jest odcinek od Nilu do Eufrat w całości "obszar pierwotnego", wszystkie "Żydzi" świata zgromadzonych tam , a wraz z Jerozolimą jako stolicą świata i centrum "World Peace of the World rządu".

Wszystko jest obsługiwane przez Pięcioksięgu Starego Testamentu, uzupełnione o Talmud, w sprawie predestynacji "narodu wybranego" do eksterminacji lub podporządkowania wszystkich innych narodów. Wśród syjonistów brane są w stu procentach poważnie. Podobnie jak operacja wojskowa dwie grupy współpracować z niesamowitej synchronizacji do wszystkich-władczy rządu światowego. To nie będzie długo zanim stanie się ona rzeczywistością. Widzimy to dzieje się na co dzień: ONZ, NATO, UE, WTO, międzynarodowe traktaty i konwencje, sądami międzynarodowymi z międzynarodowej jurysdykcji i setki, nawet tysiące - międzynarodowych fuzji i przejęć w biznesie.

Także pomysł rządu na świecie ma doświadczenie w Starym Testamencie i Talmudzie. Jest to "naród wybrany", który organizuje sprawy zgodnie z tekstem, z resztą świata, jak niewolników. Największych osiągnięć zarówno ruchy miały miejsce w okresie zamieszania zamknąć do końca, i zaraz po dwa światy wojen, które zostały rozpoczęte przez przywódców tych dwóch ruchów. Tylko rewolucja i syjonizmu wyszli jako zwycięzcy po dwóch wojnach światowej, wraz z ich inconcievable cierpienia.

 

Zwycięzców w pierwszej wojnie światowej

Po pierwszej wojnie światowej rewolucji została ustalona w Rosji z terroru i eksterminacji wszystkich "klas" w dół - i tym - culac, rolnik z 3 krowy. To było niemal wyłącznie żydowskiego rządu, który sprawował ten strach. Miała ona trwać 70 lat, z około 20 milionów morderstw na jego sumieniem (i komunizmu na całym świecie łącznie 100 milionów).

Mimo że zachodnie media, zwłaszcza od 1952 r., przygotowanej na temat "antysemityzmu" w ZSRR, to nie było nic, ale mydlenie oczu, bo te radzieckich przywódców żydowskich po prostu stchórzył jak terroru stało się znane jako Imperium zły. W rzeczywistości był to tylko różne frakcje walczą ze sobą. Najbardziej oczywistym "żydowskie" przedstawicieli zostały wycofane, ale struktura władzy, szczególnie w tajnej policji, który miał decydujące siły, pozostał "żydowskie". "Antysemityzm" było karane (aż do upadku Związku Radzieckiego, a może nadal jest) i dlatego zupełnie nie do pomyślenia.

Zaraz po rewolucji nie było kary śmierci za posiadanie tych "Protokołów Mędrców Syjonu", która była jednym z appearantly "" Żydami "plany podboju świata przez rewolucję i podział Christian Kraje.

W tym samym czasie syjonizm, z Balfour-deklaracji z października 1917 roku, uzyskał obietnicę z Wielkiej Brytanii, w zamian za działania prowadzące do Stanów Zjednoczonych do wojny światowej, nadać Żydom "siedziby narodowej" w Palestynie.

Powoli nacisk na polityków Zachodu została zwiększona w celu ich realizacji. Zwłaszcza na amerykańskim ci, którzy zostali otoczeni przez żydowskich "doradców" i imigracji do obszaru znacznie zwiększone poprzez cudowne lekarstwo "Anti-Semitism" w połączeniu ze wsparciem żydowskich magnatów i pro-zachodnich przywódców syjonistycznych w okresie międzywojennym okresu wojny.

I Liga Narodów stała się pierwszą podstawą rządu światowego, a także z syjonistów na wysokie stanowiska, pociągając sznurki.

 

A w następnej wojnie światowej ..........

W ten sam sposób to tylko te trzy ruchy - komunizmu, syjonizmu, a świat Rząd, który skorzystał z cierpienia i zniszczenia II wojny światowej. Mocarstw zachodnich pomógł rewolucji światowej ugruntowanie się głęboko w Europie.

Generał Eisenhower nakazał zachodnich generałów, aby zatrzymać na linii Wiedeń-Berlin. Wszystkich krajów Europy Wschodniej, "Wyzwolenie", które zostały rzekomo, co całą wojnę o wszystko, były poświęcane rewolucyjnego terroru na konferencji w Jałcie.

Na pierwszy syjonizm wspierane finansowo Hitlera i niechętne, a nawet zobowiązanie prasy. Następnie, w 1933 r. zgłosiła Holy War na nim.

Syjoniści uzyskać tak wiele współczucia dla Żydów od prześladowań i zagłady bardzo reklamowane, że światowe mocarstwa i populacji na Zachodzie przyjęta podział Palestyny i "re-rozstrzygania" Żydów w tej okolicy. Arabowie byli świadomie poświęcać, a to zaczęło się pewnego naszych czasów najbardziej niebezpiecznych antyzachodniej nienawiści fale - zdecydowanie prowadzi do dziś.

Reed daje wiele przykładów "cierpienia specjalnych" Żydów w czasie wojny są tylko media wykonane kłamstwa. W stosunku do liczby te nie cierpią więcej lub mniej niż inni, ale to przykład tego zjawiska, że wszystko musi koncentrować się na Żydów. Inne narody mają znacznie bardziej cierpiał, numerycznie. Pod koniec wojny, a wkrótce potem, syjoniści otrzymali ogromne ładunki broni z ZSRR. I kilkaset tysięcy Żydów wyemigrowało z kraju, których nikt inny nie mógł wydostać, aby szybko stały się one dobrze uzbrojonych większością głosów, możliwość jazdy pierwotnych mieszkańców jazdy Stary Testament strachu. Wynik był nieszczęśliwy 600.000 uchodźców.

Narodów Zjednoczonych, która była pierwotnie zaplanowana i zorganizowana przez Alger Hiss i Żyd i Harry Dexter White, zarówno później zdemaskowany jako komunistycznych szpiegów, miała stać się tymczasowy punkt kulminacyjny judaistycznej zdominowanego rządu światowego. Jest wiele rozgałęzień wszystkie miały za cel najważniejszy w celu zmniejszenia i suwerenne dla gmin i dać nieograniczone uprawnienia do tej samej organizacji. Oczywiście w celu "zapewnienia pokoju", podobnie jak Liga Narodów. Przez wiele lat organizacja była zdominowana przez komunistów oraz wiele potępienia izraelskiego terroru nigdy nie były obserwowane przez działanie.

Bezwarunkowe poparcie przywódców zachodnich do coraz Great-Izrael prowadzi ku światu rządu z-lub bez trzeciej wojny światowej. Otwarty nacjonalizm i rasizm Izrael dostaje żadnej poważnej krytyki ze zdominowane przez syjonistów "opinii publicznej". Zachód jest zamknięcie jego własnych stanów jako "przestarzały" i są one coraz bardziej pod kontrolą obrzęk organizacji międzynarodowych, zdominowanych przez "żydowski" agentów. Wzór ustalania zachodnimi się ze sobą i pozwolić im krwawi na śmierć, teraz pracuje w całkowicie, a stało się niemal nauk ścisłych.

"Jewish pełnomocników" z Zachodu, którzy pracują na sukces albo syjonistyczne i komunistyczne, teraz zachowuje się w niepohamowany, sposób wywrotowy i całkiem zgodnie z "Protokołów Mędrców Syjonu" do zniszczenia "chrześcijańskie" . Trzeciej Wojny Światowej może być trzeci akt, które siły te uważają za niezbędne, aby uzyskać pełną kontrolę w potrzeby wynikające i zamieszanie.

Rezygnując z wielu ich "ludem" jest do zaakceptowania, a nawet konieczne, przed, w celu utrzymania rządu opartego na strachu, a także za wypełnianie przez Izrael produkowane "antysemityzmu".

A potem mamy wojnę ... chyba tyle osób, na całym świecie, obudzić i wyciągnąć podżegaczy wojennych z dala od "uchwyt big bang".

 

Historia poprzednich 2.000 lat

Autor popiera swoje argumenty poprzez cytowanie wypowiedzi, pism i działania przez "Żydzi". Desciption z rozwojem syjonizmu, w ubiegłym wieku, na przykład, koncentruje się na Chaim Weizmann, który był kluczową postacią w intrygi polityczne syjonistów, i kto został pierwszym prezydentem Izraela. Specjalne źródła auto Weizmanns-biografia z 1949 roku, metodą prób i błędów.

Żydowskiego komunizmu i rewolucji światowej jest fakt, i ogromne sumy pieniędzy zostały wydatkowane dokładnie próby ukrycia tego. Chyba żadne inne tajne kosztowało tyle, aby utrzymać. Ale źródeł żydowskich istnieje, to przyznać. Zarówno historyków żydowskich, przywódców komunistycznych, artykuły prasowe i sprawozdania z czasów rewolucji są stosowane jako materiał źródłowy.

Co do dalszej perspektywie historycznej, Reed popiera w szczególności jego argumenty w odniesieniu do historyk stongly syjonistyczny, dr Josef Kastein, którego książka, historia i losy Żydów, pojawiła się w 1933 roku. Jednak on także korzysta z wielu innych źródeł, wszystkie wymienione w bibliografii w książce. Książka Kasteins obejmuje samego przedziału czasu jako "Kontrowersje", i wiele informacji w Dr Kasteins książki można uznać za bezpośredni dowód Douglas Trzciny wniosków.

Race Master

Nędzy rozpoczęła się w roku 458 pne, kiedy małe plemię w starym Judei przyjęte wyznanie ze względu na rasę. Pokolenia wcześniej wydalony przez Izraelitów takiego rasizmu. To pozornie nieistotne wydarzenie prawdopodobnie spowodowało zniszczenie dla ludzkości niż na istnienie materiałów wybuchowych i epidemie. Pokolenia dostosowany credo rasy jako ni mniej ni więcej "ustawą".

Judejczycy były niewielkie plemię pod perskiego króla. Credo judaizmu nie był początkiem monoteizmu, jak już rozmnażane. Monoteizm pochodzi z powrotem do Egiptu Book of the Dead, 2.600 lat pne a może nawet dalej. Judaizm, wręcz przeciwnie, było dokładnie anty-tezę, a mianowicie kult boga rasistowskich plemiennych.

"Ustawa" lub "Pakt" był - i jest - wyjątkowy, ponieważ w oparciu o oświadczenie plemiennych Boga, mocą, że jego "narodem wybranym": "Izraelitów" (w rzeczywistości, Judejczycy) zostałaby ustalona przede wszystkim innych ludzi i osiedlił się w "ziemi obiecanej", jeśli tylko oni trzymać się wszystkich jego przepisów i orzeczeń. Jeśli Jehowy, a następnie miał być czczony w określonym miejscu, wynikało, że gdy wiernych nie zostały faktycznie w tym miejscu, że były "prześladowani", w "niewoli" i miał "zniszczyć" "obcych", że "trzymał ich w niewoli". Tylko w ten sposób został Jehowy do Boga za wszystkich innych narodów - jak Bóg karze, która karze swoi pierwszy - "niewoli" wśród pogan za "wykroczenia przeciw prawu" i to, ile dokładnie skryptu, ukarany przez obcych przeznaczył zagłady, kiedy "naród wybrany" miał wykonane wszystkie zasady listu.

Nie było chyba nawet pakt z Judaeans, gdyż zgodnie z "Pisma Świętego", pakt powstał z Izraelitów, którzy od dawna mieszały się z resztą ludzkości, którzy nigdy nie doświadczyli tego rasistowskie credo miarę wiemy. Encyklopedia żydowska mówi, że Judejczycy "prawdopodobnie były spoza Izraela, plemię". Izraelici odwrócili się od rasizmu Judejczycy. Credo przeszedł do historii jako ten został stworzony przez lewitów z Judei.

Co się stało przed 458 b.C. głównie mitologii, w odróżnieniu od późniejszych, najważniejsze wydarzenia. Pisemnej sprzed 458 b.C. przez kilka wieków, kiedy Izraelici odrzucili Judejczycy. Historia Mojżesza została podjęta przez Izraelitów z powszechnego mitologii, która wychodzi z powrotem do historii Babylonean króla Sargona Starszy 2,000 rok wcześniej. Dziesięć przykazań jest tak jak podobne przykazania od Egipcjan, Babyloneans i Asyryjczyków. Te wspólne poglądy na temat jednego Boga dla całej ludzkości, lewici władcy Judei, a następnie umieścić w odwrotnej, gdy zapisywał ich praw. Założyli stały licznik ruch przeciwko wszystkim powszechnej religii i zidentyfikować nazwiska Judei i Żydów, z doktryną self-made separacji od ludzi, nienawiści rasowej, zabójstwo w imię religii, i zemsty. Również uosobieniem zdrady Judasza, został włączony od początku Judei.

Historie Mojżesz, prowadząc masowe wyjście z Egiptu, nie może być prawdą, nawet według dr Kastein. Został wymyślony, jako konieczność, w celu dopasowania do struktury "zemsty Jehovas", niszczących podstawowe zasady judaizmu.

Izraelici, jak większa część oddzielne grupy ludzi, osiedlił się w północnej części Kanaanu. W południe, otoczony oryginalnym Kananejczyków, z pokolenia Judy ukształtowała. Stąd nazwa "judaizmu" i "Żyd".

To plemię odizolowane od-, a nie dawać sobie radę dobrze, sąsiadów, od samego początku. Jest wiele tajemnicy w sprawie, w tym jego początków. Wydaje się, że więcej niż wybrany został wydalony. W następujących edycji "Pismo Święte", napisany przez uczonych w Piśmie, który pisał, co nadaje im powstały w ciągu wieków, a coraz więcej miejsc, polecenia "całkowicie zniszczyć", "zburzyć" "eksterminacji" itp.

Izraelici musieli wycofać, a następnie, od rasistowskich Judejczycy "przekonań i nie mieszał się z resztą ludzkości. Oni "zniknął" w ten sposób, jak różne osoby, podczas gdy Judejczycy ograniczone do siebie ścisłych praw rasowych.

W miarę upływu czasu te zostały następnie szlifowanie i rozszerzony regulować nawet najdrobniejsze szczegóły codziennego. Kary za łamanie przepisów były ciężkie, a wspólne "Żydzi" wyszedł całkowicie pod kontrolą uczonych w Piśmie. Było to getto duchowej, która stała się prekursorem fizyczne getta i antagonizmu i wykluczenia innych Żydów, jako kary.

Talmud i zdrada

W Babylonean "niewoli" uczeni w Piśmie dodaje cztery "Mose" książek do 5th, który był pierwszy. Rozbudowano, w ten sposób dalsze nietolerancji rasowej religii, która przechowuje Żydów oddzielone od reszty ludzkości zawsze, jeśli mogłyby one być egzekwowane. A w Babilonie znaleźli sposób. Przywódców religijnych rzeczywiście udało się utrzymanie ich zgromadzenia całkowicie oddzielony od otoczenia. Uzyskały one władzę z tymi, którzy trzymali je w niewoli "do stosowania wobec" swoich ", i wreszcie w roku 536 pne, do okazania wdzięczności, że zniszczył cały gospodarzami przez zdradę, dzięki pomocy armii nowego władcy, króla Cypru of Persia, który z kolei one następnie niszczone itp ... ... .. znanego schematu, który później został udoskonalony i używane, wśród wielu innych okazjach, w dwóch wojen światowych w 20. wieku. "Żydami", w drodze, co najmniej przywódców, że grzywny raz w Babilonie, według dr Kastein. Byli całkowicie za darmo. Opowiadanie o zniszczeniu Babilonu stworzył obraz nieodpartą moc destrukcyjna. Był to kolejny wzorzec, który był dalej rozwijany przez uczonych w Piśmie.

Zdrada zawsze zamian za gościnność. Według dr Kastein, Żydzi rolę w niszczeniu Babyloneans, Persów, Egipcjan, Greków i Rzymian. Za każdym razem przez "streching obecnie otwartymi ramionami" do zwycięzcy.

Taka sytuacja nadal się przez wieki. Jednocześnie, łańcuch wspólnego Żydów zaostrzyła się coraz bardziej, a od czasów Jezusa Talmud został opracowany jako zbiór pism, które zawierają zasady postępowania dla wszystkich, szczególnie skierowane przeciwko chrześcijaństwu. Nowej religii tolerancji, która była bezpośrednim przeciwieństwem lewici nienawiści rasowej, stanowiły najgorsze zagrożenie dla pisarzy - że utraty ich przyczepność na zgromadzenie. W przypadku wielu Żydów zasady postępowania zostały złamane, to było surowo karane, nawet śmiercią. Władze żydowskie posiadaniu wspólnego Żydów w szponach terroru poprzez organ, dał im przez władców chrześcijańskich. Po Rzymie stracił cierpliwość w stosunku do Żydów, Jerozolima została zburzona w roku 70 i Żydzi byli rozproszeni w krajach ościennych.

Sanhedryn

Pozycji światowego lidera w judaizmie, który w Jerozolimie został powołany Sanhedryn "mędrców Syjonu", przeniesiony na całym ciągu następnych stuleci jako mobilne rządu z niewiarygodną moc ponad rozproszone kongregacje. Po zburzeniu Jerozolimy w siedzibie zostały przeniesione do Jamnia, gdzie pozostał przez około 100 roku. Następnie był Usha w Galilei, a potem, jak zawsze z powodu "prześladowań", to wrócił do Sura w Babilonie. W 600 roku pozycję lidera na światowym pozostawał w Jamnia Usha i Galilea, z orientalnym klimatem, gdzie należał. Kiedy centrum świata następnie przeniósł się do Hiszpanii, w wyniku podbojów muzułmańskich (!) Długie bolesne współżycie z krajów chrześcijańskich rozpoczął, w którym "orientalnym" mentalność nie był rozumiany i doceniany. Te cierpienia są o zniszczenie Zachodu w naszych czasach.

Zdrada w "hiszpański"

W Hiszpanii zdrady chrześcijańskich zostało powtórzone. Jak w Babilonie i Egipcie Żydzi zwrócili się przeciwko ludziom, wśród których żyli. Otworzyli bramy miasta dla zdobywców i został następnie powierzono opiekę nad zgwałcona miasta przez muzułmanów ... przeciwko któremu również zwrócił się w końcu. Po raz kolejny zostali wyrzuceni za złe zachowanie, w 1492 roku. Są oczywiście były utożsamiane z zdobywcy muzułmańskich i wyrzucony razem z nimi. Wśród najgorszych "prześladowań" trzeba było znieść, był zakaz prowadzenia niewolników! (prof. Graetz): "dalej Żydzi nie mogli ani kupować chrześcijan jako niewolników, ani odbierać je jako prezenty."

Mieli, w tym czasie, był w Hiszpanii do 800 roku. Większość z nich powróciła do Afryki Północnej, skąd przybyli, lub szli do Egiptu, Palestyna, Włochy, wyspy greckie i Turcja. Inne kolonii powstały we Francji, Niemczech, Holandii i Anglii, a te również otrzymała kilka wydalony. Tam, gdzie osiedlili się, przywódcy religijni zawsze lokalnego księcia pomóc im utrzymać władzę nad congragation. Łączna moc. Niektóre z tych Żydów stał się bardzo bogaty i one szczególnie rozwiniętego kapitalizmu pożyczki jako podstawę ich władzy. Oni pożyczył duże sumy do ekstrawaganckich książąt, w zamian za te otrzymał wiele przywilejów, jak Żydzi sądu. Najbardziej znanym przedstawicielem tej pieniędzy potęgi rodziny Rothschild, który w 19 wieku stała się prawdziwym władcom Europy.

Następnie przywódcy świata judaizmu następnie przeniósł się Polska.

Chazars

Jest to jeden z centralnych tajemnic. Dlaczego Polska? Nie było informacji o żadnych znaczną część hiszpańskich Żydów, które przeniesiono do Polska, lub informacji, że wszelkie wcześniejsze masowej imigracji Żydów w Polska miała miejsca. W 15-setki (Żydowska) ludność, licząc miliony, nagle pojawiły się (dr Kastein). Ale populacji milionów nie pojawiają się nagle, a dr Kastein omija pytanie. Za tym pominięty wiedzy leży klucz do zrozumienia po historii syjonizmu. Centrala żydowski powstał wśród tak zwanych Wschodniej Żydzi, których nawet zachodnich Żydów, do tej pory tylko słyszałem pogłoski, i którego reszta świata nie wiedział. Od tego czasu zajęli przywódców świat judaizmu. Oni byli potomkami Chazars, lud tureckiego pochodzenia mongoloid, który przeszedł na judaizm około aC 7. wieku Stąd nawet ostrzejsze segregacji został zamówiony przez "mądrych". Tymczasem zachodnie Żydzi powoli "zasymilowanych" w populacji Europy Zachodniej, zwłaszcza po ustawodawstwa, które nastąpiły po rewolucji francuskiej, która stopniowo dał im pełne prawa obywatelskie. To wschodniej grupy stopniowo przejęła kierownictwo "Judaizm", do tego stopnia, że żydowskie "Statystyka" - co zresztą zawsze były bardzo nierzetelne - praktycznie niech zniknie. Dzisiaj Wschodniej Żydzi stanowią co najmniej 90% wszystkich Żydów, zgodnie z tych danych statystycznych, zarówno w Izraelu i na całym świecie.

Zachodnich Żydów, którzy przy użyciu fantazji i maksymalnie skręcanie prawdy, twierdził, że kiedyś mieszkał w Palestynie, powoli staje się asymilacji, po wyrzucono z Hiszpanii i prawie "zniknął" jak en jednostki. W ich miejsce pojawiły się wschodnich Żydów, Azji osób, które nigdy nie miał najmniejszego związku z Palestyny.

I nagle, również w siedzibie świat Żydów zniknął. Według dr Kastein to "przestał istnieć".

Świat bez rządu Adres

Nie było jednak niewiele wskazuje, aby tak było. Ale stało się tajne po roku 1772, kiedy Polska została podzielona, a większa część Żydów znalazła się pod panowaniem rosyjskim. Taki świat Centrala istniało ponad 2,500 lat, a teraz miał nagle zniknął. Może to jednak być montowane, gdy Napoleon wezwał "wielki Sanhedryn" w 1807 roku, w celu uzyskania jasności co do lojalności Żydów francuskich lub brak zmian. Dr Kastein sam objawia radośnie, że "19th Century Jewish International ukształtowała.

19th Century należał do rewolucyjnych konspiracji zarówno syjonizmu i komunizmu, który rozwinął się w 20th Century. To było również w tym wieku, że getto fizycznej został zastąpiony przez psychicznego jeden: strach przed "antysemityzm". W żydowskiej rodziny, kwestia czy to komunizm czy Rewolucyjna Rewolucyjna syjonizm (Weizmanna). Skończyło się ich obu. Komunizm należy zburzyć wszystkie narody. Syjonizm powinien ustanowić jeden. Świat rząd bez adresu stawała się moda, która została następnie undeviatingly wszystkim przez 20th Century.

Rewolucja światowa i Master Race

Brytyjski mąż stanu, Benjamin Disraeli (ochrzczony Żyd) powiedział, że Żydzi za wszystkie rewolucje w połowie wieku (od 1848) i nie był znaczący udział Żydów również w Rewolucji Francuskiej. Jednakże, zgodnie z Reed, nie przywódców żydowskich początkowego intryg został oznakowany. To było tajne stowarzyszenia, zwłaszcza jakobinów, który grał główną rolę, a te można prześledzić na niemiecki profesor Adam Weishaupt, który w 1776 założył Illuminati, tajne stowarzyszenie, skierowane przeciwko chrześcijańskiej władze. Wkrótce przeniknął wszystkie Europejskiej masonerii i następnie udał się do Ameryki. Spisek Iluminatów, który został przypadkowo ujawnionych przez rząd Bawarii w 1787 roku, zawarte prawie, słowo w słowo, ten sam tekst w swoim programie, jak później "Protokoły Mędrców Syjonu" (Nesta Webster) i to było wyraźnie rozpoznawalna w teorii rewolucji rosyjskiej. "Rosyjski" Rewolucja była pierwszą, która była Żydówką, bez żadnych wątpliwości (około 90% przywódcy byli Żydzi) i ta rewolucja, wraz z pierwszą wojną światową był pierwszy wyraźny dowód, że "Protokoły Mędrców Zion "zostały uwzględnione, dosłownie w najważniejszych wydarzeń na świecie.

Reed daje kilka innych przykładów tego skryptu jest dokładne proroctwo na najbliższą przyszłość i przerażający plan podboju świata. (Patrz rozdział "Protokoły", w książce Trzciny i cały tekst Protokoły sekcji "linki" i "Więcej"). Nigdy nie mogą być sprawdzone, czy są "żydowskie", czy nie. Co ważniejsze, Reed często wskazuje, że została ona głównie Żydów dysydentów, którzy ostrzegali przed nimi. Wspomina kilka. Ale szczegóły Świat rządu są wprowadzane w miejsce dzień po dniu.

Knud Bjeld Eriksen, 6 lutego., 1998

Home Dom
Contents Spis treści
Names Nazwy