C
Kontrowersja Syjonu
Douglas Reed


NOTE: This is a computer-translation. Please assist with a better one! My e-mail address on intro-page

Original English Text

Trzy modele Problem żydowski
-Porównanie

Przemówienie wygłoszone przez Knud Eriksen na
Rewizjonistycznych Konferencja 26-27 maja 2007, Hillsboro, West Virginia

Dzień dobry, Panie i Panowie.

Jestem zaszczycony, że były wśród tak znakomitych mówców. Jestem duński, a ja mieszkam w Danii. Jestem z wykształcenia jest prawnikiem, chociaż nie jestem praktykujący w takim momencie. I były zainteresowane w historii przez wiele lat. Oczywiście prawdziwa historia, rewizjonizm znaczenia. Moje nazwisko, jak wspomniano w programie jest Knud Eriksen. "Knud" jest pisane z "D", a nie jak to zrobiono w programie, "T", który jest szwedzki odpowiednik. Ale możesz zadzwonić do mnie "Ken". Że pracował dobrze ostatniej nocy w dół na "Stumblin" Zajazd ", w którym zrobiłem kilka dobrych znajomych, pod tą nazwą, i ono pracował czysty, kiedy autostopem po Europie jako młody człowiek. Zwłaszcza francuski zniszczone moje imię tak źle, że nie mogę z tym żyć. Nazywano mnie coś takiego jak "gny". Cóż, mogę chyba nazwać wielu rzeczy, ale nie rewizjonistów Holocaustu, a nie zasługuję, że wiedząc tak mało o niej. Wszystko, co mam powiedzieć publicznie na ten temat została przytoczyć jeden lub dwa rewizjonistów i powietrza niektórych sceptycyzm żydowskiej statystyk. Oczywiście, że nie był wystarczający dla lidera duńskich Żydów na etykiecie mnie "Holocaust denier", nawet pierwszy na jego liście. Ale to musi być coś jeszcze o moje imię, a nie moje osiągnięcia, ponieważ moje nazwisko "Eriksen jest na początku alfabetu. Oczywiście jestem sceptycznie żydowskiej statystyk, co uważam za dzikie temat, gdzie miliony pojawiają się i znikają. Dane ze źródeł żydowskich - zawsze źródeł żydowskich! - Mogą wykazywać więcej Żydów żywcem po II wojnie światowej, po 6 milionów zniknęło, a może to niektórych żydowskich rabinów wprowadziły dodatkowe "0" jest tak, że 6 milionów powinny być naprawdę 600,000, jak niektóre badania wskazują, rewizjonistyczne. Z drugiej strony w sumie może 20 milionów Żydów na świecie, ma prawdopodobnie zapomniał "0", tak że rzeczywista kwota powinna być 200 milionów Żydów na świecie. Przynajmniej tak to dlaczego wydają się być wszędzie!

Z takim sceptycyzmem czuję, że jestem w dobrym towarzystwie, ponieważ Mark Twain, kiedy są z postacią ilu Żydów mieszka w Stanach Zjednoczonych, a następnie powiedział:

"Powiesz, że Żyd jest wszędzie liczebnie słaby. Kiedy czytałem w Cyclopedia Britannica, że ludność żydowska w Stanach Zjednoczonych było 250.000 napisałem edytor i wyjaśnił mu, że osobiście zapoznać się z więcej niż Żydów, a jego dane były bez wątpienia errata do 25.000.000 ... ... "

Gdyby mógł prawidłowe dwa zera, przypuszczam, że jestem na wypadek gdybym pytanie jedno zero.

"Ale co Dane pochodzą aż do Ameryki, aby poinformować nas o na konferencji rewizjonistów" Wiele musi się zastanawiać. Cóż, zastanawiałem się wiele, aby być uczciwym. Jeżeli mówię o karykatury Mahometa, które wprowadzone Danii map dla wielu, którzy do tej pory myśli, że byliśmy stolicy Szwecji, czy powinienem mówić o tym, jak Dania został wykorzystany wielokrotnie w syjonistycznej powoduje, ostatnio jak lapdog Bush w Iraku. Czy powinienem mówić o drakońskich "hatelaws" Unii Europejskiej, gdzie małe Danii nadal posiada obecnie przynajmniej pewną swobodę wypowiedzi lub może być zainteresowany jak Dania mówi się, że prawie tak wyjątkowa jak sam Holocaust, zapisując duńskich Żydów z Holocaustu podczas II wojny światowej, jak organizacje żydowskie świętować i promować ponownie i ponownie. Cóż, myślałem, że mógłbym najlepiej mówić ciekawie o tym, co mnie interesuje najbardziej.

Dlatego zdecydowałem się mówić o "Worlds Przede wszystkim problem", ponieważ został wezwany przez Henry Ford w swojej gazecie "Dearborn Independent". To smutne temat i nie będę go upiększyć. Również będę musiał trzymać raczej mechanicznie mój rękopis, a mój angielski nie jest wystarczająco dobre dla mnie, aby improwizować.

Więc kiedy chcę analizować, co się dziś raczej jednolicie określanym jako "kwestii żydowskiej" lub "problemu żydowskiego" Ja oczywiście nie twierdzę, mają pełne wyjaśnienie - a na pewno nie gwarantowane, realne rozwiązanie go. Ale sądzę, że moje rozważania na rok może być pomocne w lepszym zobaczyć co jesteśmy przeciw, i jak powinniśmy postępować, jeśli chcemy zwolnieniem z problemem w pewnym momencie w przyszłości, a nie tylko wprowadzenie etykiet na złych warunków życia ludzkiego, które w zasadzie uważają zawsze pozostać z nami, lub wskazując palcami na kozły ofiarne.

W nie-Żydów, towarzystwa miały problemy z Żydów mieszkających wśród nich od kiedy pierwszy raz usłyszałem Żydów ponad dwa tysiące lat temu, do punktu, w którym te Żydzi byli prześladowani, mordowani i wydalony z kraju po kraju, to musi być uzasadnione stwierdzić, że nie ma rzeczywiście, był problem. Patrząc z boku Żydów, ten został nazwany nienawiści do Żydów, antysemityzmu i prześladowań. Patrząc z boku nie-Żydów, została opisana wielokrotnie, jak dominacja, zdrada, zdrada, nienawiść, lichwa, przestępczość, brak moralności, perwersji i zniszczenia nie-Żydów, wartości i społeczeństw, a także stworzenie państwa żydowskiego w środku nie-Żydów, stanowi .

Większość wiodących dziś Żydów zobaczyć, lub przynajmniej wyznawać, aby zobaczyć - problemu irracjonalności wśród nie-Żydów, w rzeczywistości choroby psychiczne, wynikające z powrotem z czasów wczesnego chrześcijaństwa, w którym główny zarzut wobec Żydów mówiło się, że zostały one moc za ukrzyżowanie Chrystusa, lub, że problem w rzeczywistości sięga znacznie dalej, to ma być choroba psychiczna niewytłumaczalny istniejących we wszystkich nie-Żydów. Prowadzi dziś Żydów, jako rzeczników i dyrektorów potężnych grup i organizacji żydowskich w USA i w innych częściach świata, najwyraźniej wierzą, że indoctrinating mas dzisiaj za pośrednictwem środków masowego przekazu, i nakłonienie kompleks winy Zachodu do ich zbiorowej w rzekome zabicie sześciu milionów Żydów w ostatniej wojnie światowej, będą ich chronić przed skutkami tej pozornie nieuleczalne choroby psychiczne w nie-Żydów, jeśli również zorganizować do więzienia, morderstwa lub w inny sposób zniszczyć najbardziej "nieuleczalne" przywódców opozycji, przywódców z tzw antysemityzmu. To się nazywa: "nauczania publicznego i walki z rasizmem".

Z drugiej strony, po naszej stronie, nie-Żydów sobą, problem jest postrzegany w różny sposób, i postaram się go do tego w tym rozmawiać.

Przede wszystkim wiele z nich powiedział i powie dzisiaj, że nie ma problemu żydowskiego per se, (czyli: sama), ale tylko gigantyczne 20. - a teraz 21-ta problem wieku dla całej ludzkości. Wszyscy jesteśmy w tej samej łodzi, lub na tym samym świecie, co możemy dzisiaj wytrzeć w ułamku sekundy przez bomby atomowe i inne tzw broni masowego rażenia, a wszyscy jesteśmy odpowiedzialni za to, że problem wzrośnie do takiego życia -groźne rozmiary, nie jest w stanie go rozwiązać. Była to również punkt widzenia autora książki syjonistycznej Factor, Ivor Benson, i to był punkt widzenia byłego korespondenta Times i autor, Douglas Reed przed nim, wyrażone w jego najbardziej znanych książek, polemika z Syjonu - książka mam umieścić w Internecie, a jeśli mam zrobić nic innego wartości, uważam, jedno proste działanie jest bardzo ważne i cenne, i mam nadzieję, Douglas Reed jest zadowolony ze sobą, gdziekolwiek by się on we wszechświecie dziś. Zapisać się do punktu widzenia już wspomniano, że wszyscy jesteśmy odpowiedzialni, a więc wartości bardzo dużo osób, takich jak Douglas Reed i Ivor Benson, a teraz także David Duke, którzy chcą się obudzić człowieka Zachodu na własną odpowiedzialność w tej kwestii, a opisywania i zwracając uwagę na czynnik żydowskiej i syjonistycznej, a zatem również wartość tej ważnej organizacji National Alliance, z jej liderów i członków, gdyż chce zrobić to samo.

To nie jest sprawiedliwe - również nie wykonalne - położyć całą winę na Żydów, bo "problemu żydowskiego", na które nie jest właściwe, ponieważ problem nie urosła do takich rozmiarów, jeśli zostały rozbudzone i świadomy, i podobnie jak ważniejsze, że wyjaśnienia nie upoważnia nas samych. My na Zachodzie muszą się obudzić i stać się uprawniona. Aby wziąć odpowiedzialność za naszą własną przeszłość, teraźniejszość i przyszłość. I o ile szczególne żydowskie winy lub rolę izolacji i postulowane przez mnie, chcę bardzo jasno już teraz, że nie winię wszystkich Żydów na stan sprawy. "Niech chipy spadek gdzie może", to zasada śledzę tu przytoczyć David Duke, który jest definicja "żydowskiej supremacji" Będę powołując się, gdy mówię "Żydzi".

Analiza pozwoli lepiej zrozumieć, jeśli jest to w ogóle analizy godne tej nazwy, a jeśli jest dobry, jest prawdopodobne, do wniesienia skargi, a także, ponieważ odblokowującego - czasami ukryte - przyczyny bezczynności.

Będę bliżej przyjrzeć się temu, co można nazwać trzy różne modele lub wyjaśnienia kwestii żydowskiej - i kwestii żydowskiej, jak widać z naszej strony, ludzie Zachodu, którzy mieli z tym żyć przez tyle wieków.

Omówię modeli, ich wartość jako wyjaśnienie "kwestii żydowskiej", a następnie porównać je z myślą również w jaki sposób mogą one punkt w kierunku praktycznym rozwiązaniem. Czy Żydzi są za naród, naród, rasę lub po prostu osób przylegającą do religii, judaizmu, myślę, że to jest dopuszczalne i wystarczające dla celów tej dyskusji, aby wyświetlić je w grupy, z podstawowych osób, przeznaczone na przyczynę, dla niektórych obrzędów i współobywateli Żydów i zewnętrzną grupy o różnym mniejszym przywiązanie do sprawy, koledzy-Żydów i rytuały i filozofii judaizmu.

1) Pierwszy model jest żydowskim spisku do orzekania i zniewolenia świata.

2) Drugi model jest metodą przetrwania społeczności żydowskiej mniejszości wśród innych społeczeństw żydowskich.

3) Trzeci model jest przeżyć psychicznych i braki w Żydów i nie-Żydów, które należy zrozumieć i poprawić, czy są one oparte genetycznie, czy nie.

Przez krótki pozwól mi do nich zadzwonić

"Conspiracy zniewolić"

"Survival of the Fittest" i

"Choroby psychiczne".

Autorzy, którzy zajmowali się pytanie, w ciągu ostatnich stu lat zwykle dotykają wszystkich trzech modelach, może bez podania ich jako takich, ale następnie wybierz jedną z nich, jak najlepiej. Ponad jedna czasie może dokonać zmiany swojego punktu widzenia na problem, ale prawdopodobnie nadal w tym zakresie

I niech trzy modele być reprezentowane lub personifikacją trzech mężczyzn, których wykłady Wysłuchałam i read a lot. Może trzech mężczyzn, gdy zebrane, nie zgadzają się, że mogą być porównywane, zwłaszcza w tej kwestii, ale moim celem porównania trzech modeli "problemu żydowskiego", uważam, że istotne jest nie tak. Pierwsza osoba (reprezentująca lub personifikacje "żydowskiego spisku Model"), jest Douglas Reed, byłym brytyjskim korespondentem zagranicznym w London Times i autor - wśród kilku innych książek - teraz słynnej książce Kontrowersje Syjonu. Widział siebie jako podróżnik i odkrywca w sfery politycznej. Drugą osobą jest David Duke (reprezentujący lub personifikacje Survival Metoda Model "). Jest znany jako polityk, świat znany działacz praw człowieka w Europie, autor My Obudzenie i Supremacism żydowskiej. Widzi się przede wszystkim jako odkrywca i misjonarz w sferze społecznej i rasowej. Osoba trzecia (reprezentujących lub personifikacje "Mental State Model") będzie mniej widoczna. Jest L. Ron Hubbard. Widział siebie jako badacz umysłu i duszy człowieka. Był założycielem ruchu scjentologii i autorem wielu książek poświęconych stanów psychicznych i umysłowych self-improvement. Ty, siedząc tutaj, może pomyśleć, że te trzy osoby mają dziwną mieszankę, ale niech nam się bliżej nich, na co każdy z nich mówi lub pisze. Oczywiście Reed Hubbard i nie są już z nami. Reed zmarł w 1976 roku, Hubbarda w 1986 roku, a David Duke jest bardzo żywe. Ron Hubbard również na drodze, nigdy nie wspomniano Żydzi i problem żydowski jako taki - ale widzę jego filozofii i psychicznego techniki bardzo istotne dla tego problemu. Deception i ukryte wrogości Centralnej Żydowskiej cechy supremacji, a także coś, Hubbard miał wiele uwag i technik temat. Te cechy zostały centralnych cech, np. tajne Żydów "marani" w średnim wieku w Hiszpanii, gdzie inkwizycja była bezpośrednią reakcją, a także centralne cech osobowości, technik i działań żydowskiego komunizmu, w którym II wojna światowa Była to reakcja, a szczególnie Holocaust. Hubbard, co najważniejsze, zbadać techniki podejmowania zwykłych ludzi bardziej świadomy, samostanowienia i szczęśliwy, co jest coś związanego z tematem tej dyskusji, miał bardzo ciekawe spostrzeżenia na temat psychopatyczne zachowanie i jego wpływ na inne osoby.

Faktycznie może się wydawać bardzo stosowne, tutaj, aby skręcić w tabelach na supremacji Żydów i zapytać: Jeśli przywódców żydowskich intelektualistów i odwagę do określenia "problemu żydowskiego", jak irracjonalna nienawiść lub niechęć do Żydów, lub jako swoiste choroby psychiczne w pogan, czy nie byłoby o wiele bardziej na miejscu dla pogan krytykę Żydów określić klasyczny żydowski zachowanie, jak widzą go w ten sposób, to znaczy: jak choroby psychiczne. Jak mogli lepiej scharakteryzować zachowanie takie jak zdrady znowu i znowu, kłamstwo i oszustwo rutynowo, prowadząc w sprawie przestępstw i deprawowanie i działań destrukcyjnych, tworząc komunizmu i innych skorumpowanych społecznej filozofii z setkami milionów ofiar, szpiegostwo i walczącymi o przyjaznych hosta społeczeństw, ustawienie narodów świata przed sobą wielkich wojen, kradzieży kraju i morderstwa jej mieszkańców, a cały czas wierząc, że są osoby, wybrane przez nie mniej niż Boga ponad wszystko inne z boskiego prawa do wszystkich tych rzeczy.

Ale wrócę do tego w dyskusji na temat trzeciego modelu, a także podejmować innych dwóch modeli pierwszy:

Pierwszy model - Conspiracy zniewolić

Pierwszy model - żydowskiego spisku do orzekania i zniewolenia świata, został klasyczny model, oparte jest w starożytnym tekście Tory. Ale została ona wniesiona do czołówki i wzmocnione w bardziej współczesnych czasach z olbrzymiego wzrostu i rozprzestrzeniania się żydowskie siły finansowej i komunizmem żydowskiego w 19 wieku, i fenomenalna popularność tekst Protokoły Mędrców Syjonu z około 1900 roku. Uzyskał moc od ujawnienia różnych tajnych stowarzyszeń, takich jak Illuminati, z tajnych dokumentów, w późnym wieku 18 i obrotów 19th Century, gdzie, jak ochrzczony Żyd i brytyjski premier Benjamin Disraeli, powiedział: "z przodu każdego z tych ruchów rewolucyjnych na zniszczenie władzy, narodowości i religii, można znaleźć Żyda". Douglas Reed pisze w sporze z Syjonu, że wydaje się, że świat ruchu Rewolucja została przejęta przez Żydów z około połowy 19 wieku. Komunizmu, która miała podbić świat, został stworzony przez Żyda Marksa i niepodległość, niszcząca, ruch wybuchła na zewnątrz, gwałtownie, z tak zwanej rewolucji rosyjskiej, całkowicie zdominowany przez Żydów.

Ale także międzynarodowych wielkiej finansjery, gdyby w tym czasie się głównie żydowskie sprawy, jak uosabiał w 19 wieku przez rodzinę Rothschildów, którzy byli znani i niektórzy twierdzą dobrze poinformowane osoby, które mają być rzeczywiste uprawnienia za władców Europy.

Tajemnicy ruchów rewolucyjnych i finansów międzynarodowych, a także wiedzy, że bardzo niewiele - żydowskie - osoby wykluczone rewolucyjnych mas za pomocą terroru w Rosji - a także nakazał ogromne sumy pieniędzy w dziedzinie finansów międzynarodowych, złożony wniosek oczywisty, że był taki spisek na świecie. Późniejsze badania doprowadziły do wiedzy na temat takich grup jak Bilderberg, Komisji Trójstronnej i innych grup władzy, z ciężkimi udział Żydów. Oni również udział nie-Żydów, elity, ale to nie umniejsza wrażenie finansowanie i rewolucji we współpracy z tyłu sceny, w rękach żydowskich. Wraz z pojawieniem się w mediach w 20. wieku, ich kontroli opinii publicznej, a przede wszystkim całkowita dominacja Żydów w Hollywood, telewizja, radio, gazety, czasopisma, książki, a teraz również w Internecie, to nic dziwnego , że obraz spisku przez super-bogatych Żydów pozostał z nami. Spisek - to jest: projektowanie (tajny) współpraca na bezprawne działanie dwóch lub więcej osób - nie podważa faktu, że wiele wiedzą lub podejrzewają, jedno istnieje. To nie jest nawet podważa faktu, że wiele, nieświadomie lub świadomie uczestniczyć w jego plany, takie jak utworzenie rządu światowego, a więc otwarcie przyznać, a może nawet uwierzyć, że jest ich własnym pomysłem, a nie ukrywa wcale . The power behind, dzierżący pieniędzy i pranie mózgu maszyny, nie informuje nas o swoich machinacji. A oni zawsze muszą użytecznych idiotów pomóc. Na przykład, to po dyskusji, że komunizm w Rosji w jej pochodzenia żydowskiego, a zdominowany przez Żydów do tego stopnia, że musiał być karane śmiercią przez żydowskich mistrzów rewolucyjny wspomnieć i reagować negatywnie na jej temat. Oczywiste jest także, że żydowskie mistrzów używany dużo tajemnicy, takich jak zmiana nazwy i obsługa słabe klasy języka wojny i pół-tajnych językach jidysz i hebrajskim, niezależnie od bardziej tradycyjnych tajemnicy planów i finansowania itd. A przede wszystkim żydowskich liderów pierwszych dniach rewolucji były bardzo niewiele, w porównaniu z masami, że terroryzował, co jest spisek z definicji. Wreszcie jest jasne, że później ekspansji komunizmu w Rosji i na całym świecie musiały zawierać wiele nie-Żydów, jak również, ale to stało się bez żydowskiego GRIP rozwiązała wiele ZSRR i Europy Wschodniej, gdzie długo dominowały w Secret Policja terroryzuje aparatury, kierownictwo łagrów i aparat propagandy, a gdy wreszcie wyszedł na górę społeczeństwa rosyjskiego w naszych czasach, kiedy komunizm, musiał zostać zarzucony, kradzież większość z Rosji, tzw oligarchów dzięki międzynarodowej współpracy finansowej i różnych systemów karnych. Ponadto należy pamiętać, że obecnie w mylące morza wiadomości i rozrywka, większość ludzi ogarnia informacji sprzecznych i tak zbędne, a nie wnioski zszyć, a tym bardziej uczynić go zasadny całość, która daje Dlatego im mówić i działać. Spisek nie musi być całkowicie tajne w takich warunkach.

Mam do tego kierunku myślenia jest w ruchu Scientology w późnych latach sześćdziesiątych i poprzez 70'es. Ruch został mocno zaatakowała od samego początku, czy zasłużyli czy nie, zwłaszcza psychiatrów, a oprócz nauki samodzielnej techniki dobra tej grupy na przestrzeni wielu lat, pracowałem przez jakiś czas w sekcji wywiadu ruchu tzw Guardians Office ", gdzie mamy przeszkoleni, aby dowiedzieć się na temat i przeciwdziałania intruzom ruchu. American sekcji urzędu później dostał w problemy prawne, ponieważ jego agentów włamali się do budynków rządowych w teraz oburzeni operacji "Snow White", ale kiedy byłam w sekcji europejskiej, nie mieliśmy się takich rzeczy, a moi koledzy i ja nie dostać się do takich kłopotów. Od tej linii szkolenia dowiedziałem się o tajemnicę świata poza polityką, a także takiej literatury spisku Gary Allen None Dare Call it Conspiracy, a my zbadane, zwłaszcza skrzydła spisku, który zajmuje się psychologiczną kontroli władców i wszechobecnej kontroli mas poprzez psychiatrii społeczności. Odkryliśmy, że czołowych międzynarodowych Światowej Federacji Zdrowia Psychicznego, ze swoim rozdziałów, który w centrum ataków na ruch. Polityczna psychiatra były częścią czyjegoś spisku do władzy, również do znalezienia, a ich plan jest możliwość, aby wiedzieć wszystko na temat światowych przywódców i wpływania na nich w charakterze specjalistów w zakresie zdrowia psychicznego. Wspomniano o tym w "Zdrowie psychiczne" literatury, czasem wprost, czasem w arkana języka. Programy uchyla politycznych psychiatrii zostały zainicjowane przez nas i wykonywane. Założyciela scjentologii, L. Ron Hubbard, raz - w 1967 roku - oświadczył w nagranej wypowiedzi, Ron's Journal '67, że świat został - z praktycznego punktu widzenia - regulowane przez kilka super-ludzi bogatych. Politycznych psychiatrów, przede wszystkim marksizmu w ich światopoglądu, były tylko część spisku, który w naturalny sposób zajmuje się Scientology. Scientology było postrzegane zagrożenie dla nich więcej niż z powodów finansowych, to myśli. Nie były skoncentrowane na Żydach w ogóle wtedy nie sądzę, oni nie wspomniał, a ja z pewnością nie podejrzewał wtedy, że mają wiele do czynienia z problemem niepokojów świata. Pamiętam, teraz jednak, że było wielu Żydów brzmiących nazw organizacji politycznych psychiatrii, takie jak "Krajowe Stowarzyszenie Ochrony Zdrowia Psychicznego" i inne. Sprawdzenie się na dzisiaj uważam, że żydowskie nazwiska zdominować całe dziedziny psychiatrii i psychologii. Widzę dzisiaj, że sporo nazwisk żydowskich były w widocznych miejscach nawet w organizacji Scjentologia już wtedy. (Geoffrey C. Filbert w 1982 roku wspomina o wielu Żydów na personel Scientology w jego dwutomowej książki Excalibur Revisited, obj. II, 468)

To najwyraźniej dostał dużo gorzej z Scientology, ponieważ i organizacja dziś zostało przejęte przez potężne grupy małych i myślę, że jest to dziś prawdopodobnie w rękach żydowskich, tak jak wielu innych działań, w szczególności w zakresie psychologii, psychiatrii, New Age psychicznego technik i tym podobne. Nagle zwolnionych od podatku na dokładną godzinę zaatakowali Willis Carto w Instytucie przegląd historyczny, oraz sposób ich porównać się z Żydami, kiedy Niemcy zaatakowali Scjentologia nie, to zaznaczyć.

Jakkolwiek, jest to, jak zostałem wprowadzony do spisku jako przedmiot. Czytanie wiele, wiele książek później Żydzi i uprawnienia za kulisami, przekonał mnie wątpliwości, że przynajmniej siłą, spójność, pieniędzy i pranie mózgu media na świecie są tak przeważnie żydowskich, że będzie jak sensu połączenia spisku innego świata niż żydowskie, gdyż byłoby to nazywa "Rosyjska rewolucja" Anything But "żydowskiej rewolucji w Rosji".

I wszyscy naprawdę wierzy w spisek z takiego czy innego rodzaju. Wszyscy wiemy, nie było spisku na Cezara, gdy termin istnieje dziś w zwykłym amerykańskim prawem: spisek zrobić to i tamto, a nawet Hillary Clinton konserwatywny republikanin czy istniał spisek przeciwko mężowi podczas seksu Lewinsky Monica-skandal Biały Dom. Jesteśmy nie tylko dozwolone, przez wszystkie media mocny - by sądzić, taki istnieje w polityce dziś, a zwłaszcza nie jednego do panowania nad światem, a większość nie jest szczególnie konspiracji prowadzone przez Żydów. Mimo że istnieją dokumenty, takie jak stare gazety Illuminati, później obszerne komunistyczne plany, i to całkiem niedawno ONZ i innych dokumentów dla rządu światowego. Wszystkie te plany na pewno nie są demokratyczne, a nie ma być przedstawiony do ludzi na świecie przed ich wdrożeniem. A najstarszy plan dominacji nad światem jest rasistą jedna Tory Żydów. Jest to zbagatelizował jako taki plan - przez przywódców społeczności żydowskiej, i - znów wszechmocny środków masowego przekazu na świecie, jest w rękach żydowskich, ale plan jest nadal i bardzo przestrzegać. Tajemnicy i leżącego, które otaczają Tory czyni, a nawet więcej, jego kontynuacją, Talmud, plan na tle rasistowskim spisku przeciw szczególnie Gentile, światem zachodnim. Syjonizmu politycznego jest najnowszym logiczne realizacji rasistowskie, supremacist filozofii w nich zawartych. Pozwolę sobie przytoczyć fragment z początku książki Douglasa Reeda, długa i szeroka, od 1951 r., które w ciekawy sposób opisuje prawdziwy cel syjonizmu przy cytowaniu centralnego osobowości syjonizm w czasie 50 lat, które poprzedziły utworzenie Izraela syjonistycznego państwa, Chaim Weizmann, a jego książka, prób i błędów:

" Tych "pierwszych polityków rangi, którzy w 1917 roku opracował pierwszy triumf polityczny Syjonizm lord Robert Cecil (asystent sekretarza spraw zagranicznych) jest niezwykle ważne, ponieważ tylko On (Dr. Weizmanna mówi)" widzieli w nim prawdziwe perspektywy integralną część stabilizacji świata. Aby go przywrócić żydowskiego w Palestynie i organizacji z całego świata w wielkiej federacji były cechy uzupełniające następny krok w zarządzaniu spraw ludzkich "
Nie wiem, ale wątpliwości, czy lord Robert Cecil zawsze wyjaśnić sprawę do swego narodu tak, ale w tych słowach dużo większe Murzyn wyskakuje z Woodpile. W nich "Krajowej" nie jawi się już jako spełniającą wszystkie klasy w sobie, gdyż po raz pierwszy przedstawił się, lub nawet jako podstawy przyszłego państwa syjonistycznego, których odmawia się. Słowa zawierają prawdziwy kształt całego ambicji, jak sądzę, że jest, bo mówią o stabilizacji świata federacji świata, oraz zarządzania ludzkości. Jeśli w przyszłości światowej federacji jest do pokonania narodów, dlaczego, gdyby zacząć od stworzenia nowego narodu, jednej syjonistyczny, chyba że "zarządzanie zasobami ludzkimi sprawami" ma być przejęty przez to? "

Ale cóż to jest naprawdę powiedzieć lub ustalenia, że żydowskie elity władzy przez nas zasady konspiracji? Jak to jest tak trudne dla większości ludzi zrozumieć takich sytuacji, jak i mediów udało się bardzo dobrze w podejmowaniu śmieszne pojęcia spisków, jako coś tylko szaleńcy i skrajnej prawicy, "neo-nazi's", wierzy, na prawdopodobieństwo ludzi budzi się przez te same znaki nie są zbyt obiecujące. Dlatego przydatność modelu no.1 jest dość mały, innych niż własność satysfakcji i edukacji historycznej, jak widzę to teraz. Fakt ten nie umniejsza jego poprawności, moim zdaniem. I to jest bardzo konieczne do zrozumienia nowych całej sytuacji na świecie. Douglas Reed i jego późniejsze książki Kontrowersje Syjonu rzuca wiele światła na ten model. I myślę, że ma on wyjaśnić najlepiej ze wszystkich spisku żydowsko-dual LED presji powyżej ceny, propagandy i perwersji rządów i od spodu, od podekscytowany tłumy, zarówno czerwone rewolucyjne lub jak dziś, duże mniejszości w krajach trzeciego świata kolorowych imigrantów gotowe do problemów z wewnątrz krajów zachodnich. To nie spisek składające się z niewielu żydowskich "starszych", a także taki, który nie zawiera wszystkich lub w większości Żydów.

 

Drugi model - 'Survival of the Fittest'

Najważniejsze zwolennikiem wyjaśniania Darwinistic problemu żydowskiego, jako mniej lub bardziej tajne wojny prowadzonej przez Żydów, przez tysiąclecia, przed głównie rasy białej dzisiaj jest, oczywiście, profesor Kevin MacDonald z trylogii ludzi, że mogą mieszkać Alone, Separation and Its Discontents i Kultury krytyki. Jego teoria ewolucji, jak pracował na zachowanie grupy, z czasem tworzą odrębne żydowskie mechanizmu przetrwania grupy, która obejmuje różne znane żydowskie cechy, jest dla wielu osób ostatnie słowo w kwestii żydowskiej, ponieważ najbardziej zbliżonego do dokładnego wymagania nauk przyrodniczych, a ponieważ nie było tak solidnie udokumentowana. Mam jednak, dla celów moim podsumowaniu, wybrane Dr David Duke, jako osoby do reprezentowania tej teorii, bo spopularyzował teorię poprzez jego książkę żydowskiego Supremacism i podjął ją jako podstawową wiedzę na temat tego, co poganie już są nawet przed, w wielu jego wypowiedzi na temat problemu (np.: 22 sierpnia 2005): Judaizm i Żydzi są opracowane w plemiennych mechanizmu przetrwania, mechanizm ewolucji, czy odpowiedzi na stale mniejszości, opracowany ponad trzy tysiące lat i ma w pewnym stopniu się wrodzoną w poszczególnych Żydów. Do pewnego stopnia ich zachowanie jest regulowany genetycznie i są również uważane za rasę, ponieważ mają one w dużej mierze pozostały oddzielone - ich własnego wyboru, ze względu na ich religię rasistami - od ludności wśród której mieszkał do bardzo, bardzo długi okres czasu, rozwijając w ten sposób specyficzne żydowskich genów, z których zachowanie wpływów. Równie ważne jest to ewolucyjny mechanizm działał w żydowskiej grupy jako całości i stworzył szczególności spójności i wewnętrznej braterstwa, a jednocześnie zaznaczone wrogości i nienawiści wobec innych grup, zwłaszcza chrześcijan Zachodu.

David Duke cytaty (radio wykład 4 sierpnia 2005) centralne tekst Kevin MacDonald w tej kwestii, mówi:

"Obecnie judaized kultury Imperium na Zachodzie prowadzi wszechobecnej kontroli myśli, propagowane przez środki masowego przekazu, a rozszerzenie do autocenzury przez naukowców, polityków i innych, świadoma tragicznych konsekwencji przekraczania osobistych i zawodowych granice dopuszczalnego myśli i słowa o Żydach i kwestii żydowskiej. To prowadzi gorliwie ogłoszony, egoistycznych, a przede wszystkim nieprawdziwe teorie o charakterze i przyczynach antysemityzmu "

Żydzi to tylko ludzie, którym udało się zatrzymać od innych narodów świata, w ten sposób, poprzez wieki, a badania genetyczne w ostatnich latach wynika, że mówią marokańskich Żydów i europejskich Żydów jest wielokrotnie więcej podobnych do siebie genetycznie , niż ma to jak ich narody przyjmujące Maroka i Europy. Ponieważ mają tak wiele wieków logowanie chrześcijan, a następnie białej rasy ich głównych konkurentów, są w rzeczywistości walki starym wojny przeciw nam, że nie są szczere i otwarte na temat, które bardzo, bardzo niewiele białka są świadomi . Ich najbardziej skuteczną bronią, oczywiście, jest przejęli kontrolę naszych społeczeństw, poprzez wysiłek grupy, która przez długi czas, teraz dominuje mediów, instytucji rządowych, międzynarodowych finansów, a także niektóre nauki, ruchy i instytucje, które wspierają ich wysiłki i dał im intelektualnej wagi. Ruchy te były / są komunistycznego ruchu rewolucyjnego, a potem socjalistycznej ruchów, Szkoła Frankfurcka, psychoanalityczna ruchu Boasian Antropologia, ruchu praw obywatelskich lub ruchów anty-rasizm, otwarcie granic na zachodzie, nowojorskich intelektualistów i Ostatni: neokonserwatywny ruch, który doprowadził Ameryki do wojny z "wyeliminowania zła" i "krucjaty" w celu ustanowienia żydowskiej kontrolowanej demokracji na Bliskim Wschodzie i na całym świecie.

David Duke, a także Ivor Benson, nazwali rasistą, ekstremistów żydowskich przywódców, którzy zdecydowaną większość uprawnień społeczeństwa żydowskiego "Żydowskie supremacji" zaciągnięcia pożyczki głównie tworzeniem mediów "Białego supremacji". Te żydowskiej supremacji są po prostu za wszystkich głównych zmian destrukcyjnych i zdarzeń w świecie, w sposób bezpośredni, jak prawodawców, wyższych urzędników rządowych, lobby organizacji w Ameryce i wielu krajach zachodnich i finansistów destrukcyjnych i wywrotowe programy, które na przykład pozwalają zatopić zachodnich krajów kolorowych imigrantów, lub, bardziej ogólnie, jak media-potentatów w propagandzie, że otwiera się dla tych wielu działań destrukcyjnych. Robią to z głęboką nienawiść do białej rasy, która od dzieciństwa był zakorzeniony w ich wraz z obowiązku miłości i pomocy własnej rasy braci. David Duke dodaje, że wydaje się, że są one znacznie większym stopniu opierać się nienawidzić innych, niż miłość do siebie. Oprócz tego dobrze zbadane i wiarygodnej teorii Żydów i judaizmu, David Duke posiada bardzo łatwo bronił stanowiska w sprawie rozwiązania problemu żydowskiego: My, w europejskiej części ludzkości, jest po prostu wolno robić wszystko, aby zachować nasze dziedzictwo i wolności, naszej egzystencji, które znajdują się w ataku żydowskiej supremacji. A mamy się obudzić naszych ludzi na bardzo realne niebezpieczeństwo zetrzeć ziemi jak ludzie, w kilku pokoleń. Jeśli Żydzi mają prawo do obalenia i próbują nas zniszczyć, mamy możliwość przetrwania i odebrać w naszych społeczeństwach. Tak: Nie obwinianie kogokolwiek, naprawdę, tylko "przetrwanie najlepiej przystosowanych".

Trzeci model - choroby psychiczne i umysłowe braki

To prowadzi mnie do trzeciego modelu.

Kiedy widzimy, jak antysemityzm ma długi zostały sklasyfikowane przez Żydów prowadzących jak choroby psychiczne wśród pogan, i gdy widzimy, jak psychiatrów w starej żydowskiej-monster stworzył, nazywa się Związek Radziecki, klasyfikowane sprzeciwu wobec komunistycznego państwa jako choroba psychiczna i przeciwników wprowadzenia w szpitalach psychiatrycznych, jesteśmy ostrzegł, że niebezpieczne jest opuścić na całym obszarze nauki i wiedzy psychicznego dla Żydów. Następnie uczniowie uprawnienia do określania, kto jest psychicznie chory, a co stanowi zdrowia psychicznego i choroby psychicznej. Żydzi są już silnie nadreprezentowane w obu dziedzinach zwykle psychologii i psychiatrii, ponieważ są one w alternatywnych ruchów człowieka potencjał.

Jak powiedziałem na początku może wydawać się bardzo odpowiednie pytanie: Jeśli przywódców żydowskich intelektualistów i określenie "problemu żydowskiego", jak irracjonalna nienawiść lub niechęć do Żydów, lub jako swoiste choroby psychiczne w pogan, nie byłoby o wiele więcej pkt dla pogan, aby zdefiniować klasyczny żydowski zachowanie w ten sposób, to znaczy: jak choroby psychiczne. Jak można lepiej scharakteryzować takie zachowanie jako zdrady znowu i znowu, kłamstwo i oszustwo rutynowo, prowadząc w sprawie przestępstw i deprawowanie i działań destrukcyjnych, tworząc komunizmu i innych skorumpowanych społecznej filozofii z setkami milionów ofiar, szpiegostwo i walczącymi o przyjaznych hosta społeczeństw, ustawienie narodów świata przed sobą wielkich wojen, kradzieży kraju i morderstwa jej mieszkańców, a cały czas wierząc, że są osoby, wybrane przez nie mniej niż Boga ponad wszystko inne z boskiego prawa do wszystkich tych rzeczy. A lista jest jeszcze daleka od zakończenia!

Jest to jeden model "problemu żydowskiego", które nie zostały wydane tak wiele uwagi w ubiegłym stuleciu, kiedy model konspiracji przejął i teraz model Kevin MacDonald's strategii grupy, a to oryginalny model, ponieważ przed Chrystusem. Dla Greków i Rzymian skomentował w wielu Viles Żydów i Chrystus mówi do Żydów (Jana 8:42-48) "Wy macie diabła za ojca i pożądliwości ojca twego będziesz robić ...." Wiele innych fragmentów W Nowym Testamencie nie mniej antysemicka. I słynny kościół ojca Marcina Lutra, później w historii, był dość śmiałe temat żydowskiej przewrotności w jego pismach. Jego książki "Żydzi i ich Lies" jest bez litości i to był jego ostatni, dobrze rozważyć względu na temat, jak książka została napisana na krótko przed śmiercią. Wiele znanych osób od tego czasu bez ogródek stwierdził, że Żydzi są źli i szalony w jakiś sposób. Zarówno Douglas Reed i David Duke dotknąć tego, ale przede wszystkim zostawić ją w spokoju. Z oczywistych powodów. To jest tak trudne i niebezpieczne również to wyraźnie w niniejszej żydowskiej kontrolowanych klimatu publicznego. Jest moralnie pytanie, wymiar duchowy i psychicznego. Na to nie możemy do czynienia ze złem? Czy nie jesteśmy również do czynienia z jakimś rodzajem choroby psychiczne, wrodzone lub kulturowym w oparciu, kiedy Żydzi wyrządził tak wiele ciężkich problemów w naszym społeczeństwie tak długo?

I techniki dominacji ze strony żydowskich kapitanów, w propagandzie, finanse, rządy i łamanie prawa i porządku, kultury i obyczajów, a nie coś złego, czy to Żydzi działają na genetyczne impulsów lub po ich założenia religii? Nie są dużo mniej Żydów - a także znaczną ilość pogan, wysokich i niskich - winien za wiedząc dobrze o żydowskiej prowadzonej polityki zła zniszczenia, nie robiąc nic na ten temat, a nawet protest jest? Czy to nie jest zdeprawowany, chorymi lub zło żyć wśród osób przyjmujących w tzw diaspory, udając lojalnych członków społeczeństwa, podczas prowadzenia działań wywrotowych, będąc częścią - lub po prostu akceptowanie i wiedząc o takich działaniach . Jeśli chcemy mówić o prawach człowieka, jesteśmy również nie wymagają pewnych obowiązków człowieka zachowywać się w minimalnym stopniu cywilizowany i uczciwy sposób z innymi ludźmi?

Czy nie jesteśmy w tym samym czasie do czynienia z psychicznego otępienia i powierzchowność materialistycznym większość pogan, gdy pozwoliłem sobie na przywłaszczenie - nawet na przestrzeni wieków, a teraz nawet niech sami stają się powoli zagładę, z powodu niskiego urodzeń, błędne anty-białe propagandy i ustawowych i ciężkich niż biała imigracji.

Widziałam, ze moje doświadczenie w Scientology oraz inne metody rozwoju, przez długi czas, główne pole bitwy w tej wojnie się w duchowe i psychiczne Arena. Widziałem, jak zachodnie narody dają się przekroczenie przez globalizację i trzeci hordy świata, ulegając tym nie wiele więcej niż biadolić. Widziałam, jak przypominał wymarłego ptaka Mauritiusa, ptaki Dodo, a więc o nazwie mojej pierwszej stronie internetowej po jej zakończeniu. Jest jeszcze w internecie na www.thedodo.info. Widziałem, jak techniki Hollywood w tworzeniu różnych rzeczywistości świata przypominały magiczne techniki, nawet czarnej magii, i widziałem, jak stopniowo, magia osób, wydarzeń i działek chwycił w filmach i kreskówek - często oznacza dla małych dzieci coraz się na te rzeczy. Pamiętam, że czytanie książek Neal Gabler's Empire of Their Own o żydowskich Hollywood własnością, i jak to stopniowo zastępuje amerykańskiej rzeczywistości przez jego własną rzeczywistość syntetyczne, które pracują obecnie w podejmowaniu światy wspólna rzeczywistość. Z wielu sukcesów. Żydowscy przywódcy pochwalić, że ze względu na tyle MTV nawet radykalnych muzułmańskich młodzież mogą zamienić się w łagodny pop-uzależnionych, jak zachodnie młodzieży. Ten nurt magii tworzenia rzeczywistości przechodzi z powrotem w życiu Żydów, i dlatego nie jest przypadkiem, w mojej opinii. Podstawowej definicji magii jest stworzenie przez się rzeczywistości (rzeczy lub zdarzenia) w fizycznym wszechświecie.

Widziałem również, jak Żydzi długo dominowały Nauk lub prób nauki umysłu, byli bardzo nadreprezentowane wśród psychiatrów, psychologów, terapeutów, psychicznego i mógłbym dodać: na fali New Age. Również w systemach mam lepiej poznać, Scientology i Landmark Edukacji, dwie bardzo dobrze znane zjawiska w USA. I oczywiście ruch psychoanalizy wynikających z Freuda był Żydem, o czym świadczy Dr Kevin MacDonald. Również Ivor Benson wspomina w swojej książce syjonistycznej Factor, p.95, w jaki sposób tajne antagonizm "zwartych unassimilable (żydowskie) mniejszości" był praktykowany w niezliczonych formach, ale zawsze za zniszczenie pogańskiego żyli w społeczeństwach, nie opisano lepiej niż w Protokoły Mędrców Syjonu bez względu na spór o ich autora. Mówi, również odnoszące się do książki Mit Psychoterapia przez (żydowskie) psychiatra, dr Thomas Szasz: "Jednym z najważniejszych czynników w procesie zakłócenia kultury, bez którego reszta byłaby niemożliwa, został fałszerstwa wszystkich tych dyscyplin naukowych, które mają do czynienia z nauki o człowieku, jak antropologia, psychologia, etnologia, genetyki człowieka, nauk politycznych i historii .... wrogimi korupcji naukowej doktryny jest przykładem nigdzie lepiej niż w psychologii, że nauki, które z definicji zajmuje się z operacjami na psychikę, i to jest dokładnie tam, gdzie największe szkody można zrobić, że antysemickie rozmaz, lub lęk przed nim, wywarł znaczny wpływ w naszym wieku ... "sedno sprawy jest to, że tak jak w szkole Boas antropologii, szkoły freudowskiej psychoanalizy, to "nie jest sprawą nauki w ogóle, ale żydowskości", więc jest wiele innych szkół ogólnodostępnych, w dyscyplinach, które zajmują się badaniem człowieka, a tu przychodzi również dogmatu o sześciu milionów Żydów zagazowanych przez Niemców, co wcale nie jest historią, ale żydostwa.

Skargi na temat Żydów były często ich kłamstwa, fałszu, obłudy: czy są one rozumiane jako techniki kamuflażu jak u kameleona czy one wynieść jakiś spisek, są niewątpliwie cechami, które wprowadzają innych w wielki problem stale. W tamtych były zazwyczaj narodów przyjmującego, wśród których Żydzi żyli przez stulecia, można powiedzieć, że gościnność, lub przynajmniej tolerancji, często zaskakujące stopnia, został nagrodzony, systematycznie, przez zdradę wrogość i uzurpacji przez wieki.

Obłudy i podwójnych standardów, do punktu propagowanie segregacji rasowej społeczeństwa - Izrael - dla siebie i społeczeństwa wielokulturowego na resztę ludzkości, jest hipokryzją oczywiście na bardzo dużą skalę. Hipokryzja do punktu propagowanie równości i praw człowieka dla wszystkich narodów i ras, i rasizmu oraz stan wybranych przez Boga jest dla siebie, jest hipokryzją oczywiście na bardzo dużą skalę także. Hipokryzja do punktu opowiada internacjonalizmu i traktatów międzynarodowych na rzecz pokoju, wiążące w każdym kraju na świecie, podczas gdy najem jednego kraju - własnej - uciec z karnego naruszenie prawa międzynarodowego, jest hipokryzją oczywiście na ogromną skalę.

I oczywiście problem nie tylko hipokryzja, którą trudno byłoby na tyle, aby żyć z wszystkim sobie. To hipokryzja o utrzymujących się celem do zniszczenia narodu przyjmującego i jego ludzi, z wykorzystaniem wszystkich możliwych zwalczaniu nieuczciwych metod.

David Duke powiedział w radio-show, jak i żydowskiej supremacji podstępnego zachowanie jest tak samo naturalny, jak przy jaybird przyswaja innego gniazda ptaków. Nr teorii spisku potrzebne. A dr (William L.) Pierce stwierdził w radiowych show "Wielcy Mistrzowie Lie", jak to było żydowskie możliwości leżą przekonująco, że przekonał go, że zdolność leży w genach

Jednak w każdym przypadku, gdy hipokryzja - obłuda - leży - i kłamstwa na temat trwałych ma na celu szkodzić i niszczyć tych, w który ojczyznę you came jako gość, gdy takie kłamstwo utrwalona na wieki - a nawet tysiące lat - w szczególności osób, czy Takie zachowanie staje się wrośnięty w genach ludzi, czy też jest jedynie regenerowane przez kulturowej i religijnej tradycji i polecenia, jak się wydaje w każdym razie pewne, że pozostawia to ludzie w bardzo niezdrowy stan psychiczny.

Jeżeli osoba jest zazwyczaj zaangażowane w orwellowską dwukrotnie myśleć i dwukrotnie mówić, kończy się w mniej niż rozsądnego stanu. On musi jednocześnie posiadać dwie przeciwstawne rzeczywistości, w miejsce dla siebie: To co mówi jest prawdą, tylko dlatego, że faktycznie mówiąc to, chce być prawo lub dlatego, że ma rację z definicji, jest z wyższej rasy, podczas gdy jednocześnie wiedząc, że jest to faktyczne fałsz, kłamstwo, kłamstwo, podstęp, sztuczka dla głupi Goje, wówczas pasuje do opisu osobowości, podzielone lub schizofrenią. Jeśli grupa ludzi zachowuje się w ten sposób w ciągu wielu stuleci, wynik końcowy nie może być inne niż gromadzenie tych najmniej rozsądnych zachowań. Zarówno George Orwell i Ivor Benson, (str. 115-117) komentarz na drodze dwukrotnie myśleć spoin wraz rzeczywistości i nierzeczywistości w doświadczonego lekarza. Żydzi wydają się być w stanie jakoś żyć z odmian tego lepiej niż pogan. Przykładem Whittaker Chambers, świadek w słynnej - albo niesławny - Alger Hiss przypadku szpiegostwa radzieckiego w 1948-1950). Został pobity przez mieszkających w dwóch różnych światów psychicznych i teraz musiał oczyścić się z (ZSRR) wpływy, które miał, a teraz znaleźć, zostały prawie całkowicie semickich (str. 116)

Kilka razy w czasie radio-wykłady, David Dukes, mówi o niektórych szczególnych systemu żydowskiego "to po prostu szaleństwem", jak w przypadku żydowskich neo-cons utworzyć wojny Izraela w Iraku i obecnie budynek do nowej, znacznie większej wojny przeciwko Iran. Lub jeżeli chcesz sprzedawać wielkie amerykańskie spółki naftowej do Chin w szał dalszego ich ukochanego programu globalizacji, nie myśli o prawdziwej Ameryki. Prawdopodobnie nie ma lepszego sposobu, aby scharakteryzować wiodącą żydowskiej supremacji, którzy są za lub wspierać takie działania, które są naprawdę szalony. To nie jest psychicznie zdrowy. Jest jeszcze oczywiście szalony, gdy wojny przeciwko Iranowi może bardzo być może obejmować broni jądrowej, a może oznaczać nowej wojny światowej, tym razem jądrowej jeden. Królować w nuklearnej pustyni, która byłaby wizja tych neo-cons, może tylko wtedy sens, jeżeli zostały one kosmitów, o siebie nie ma potrzeby nie zanieczyszczonego powietrza, wody, żywności i ochrony środowiska. W przeciwnym razie będą one nareszcie nikt i nic władcą, a nawet śmierć siebie. To utopia jest szalony.

Ale to jest bezsensowne jako autorytatywne wersji żydowskiej Utopia, jak to jest opisane w Torze i Talmudzie. Utopia żydowskiej (zob. żydowska Utopia Michael Higger) jest materialistą, słabe przyrody. Wszystko sprowadza się do prostej historii wyłącznie tak zwane "sprawiedliwych" żyjący na dzień sądu, kiedy żydowski Mesjasz przychodzi. Sprawiedliwi są ci Żydzi, którzy pobożnie po wszystkich żydowskich praw i przepisów, w tym te zbrodnicze i sprawiedliwych nie-Żydów, po prostu tych, którzy podporządkują się Żydów i zrozumieć, że są wybrane mistrzów świata. Żydowskim królem będzie wtedy rządzić światem z Jerozolimy, gdzie złoto i diamenty będzie zdobić wszystkie ulice. Wszystkie bogactwa zostaną skierowane ku Jerozolimie.

To jest całe widzenie. To co jest po wszystkim został zniszczony w krwawej wojnie i rewolucji.

To wszystko.

Porównanie trzech modeli

Wydaje mi się, że zarówno model konspiracji i przetrwanie grupy modelu strategii mają wielką wartość, że są one uzupełnieniem, a że jest to głównie kwestia taktyki, który z nich jest preferowany. Myślę, Douglas Reed w sporze z Syjonu udowodnił istnienie spisku bardzo dobrze. Oczywiście dzieje się w górnej części społeczeństwa, w rządzie, międzynarodowych finansów i mediów, przede wszystkim. I oczywiście jest to bardziej skłonni do rozmowy to takie na początku niektórych działalności, niż później, kiedy stało się modą. Spisek nadal może istnieć dziś na najwyższych szczeblach i przez wbudowany w tajemnicy judaizmu i żydowskiej, rozciągnąć w dół do niższych poziomów, w tym, bez podawania tych Żydów więcej winę za działalność niż może mówią i robią nic o zgorszenie, kiedy powinni mówić. A może coraz pewne korzyści z przynależności do grupy. To właśnie Gentile mas są winni. Wiele zdarzeń, zarówno poprzez historię i w ostatnich latach, wskazują na działalność konspiracyjną. Sposób "Holocaust Denial" został stopniowo przestępczym i rutynowo zostały pogrupowane z dzieckiem pornografii, sposób media zachowały żydowskiej przed znajomości 911 z kontrolą publiczną. Sposób media jednym głosem demonizują obecny prezydent Iranu, używając dokładnie tych samych kłamstwo, że zamierza zniszczyć Izrael. Albo sposób Solszhenitsyn dokonano osobę niebędącą la Douglas Reed po napisaniu dwóch prac o objętości około Żydów w Rosji, dzieło, które nawet nie zostały przetłumaczone na język angielski, choć jest laureat Nagrody Nobla.

Jeśli ktoś wybiera model strategii grupy, to sprawia, że wielu Żydów zaangażowanych niż jeśli ktoś ogranicza osoby zamieszane w konspiracji, w tym samym czasie można powiedzieć, Żydzi w sposób stać się "niewinnych" różnych odszkodowań, "oni" zadawać, bo po prostu nie może być w ten sposób pomóc, może nawet o apeluje w genach, jak kot musi złapać myszy. A może zbliżyć się do prawdy. Sposób tak wielu dziedzinach zostały przejęte przez Żydów i wielu Żydów zaangażowanych, dla takiego okresu od bardzo dawna, mówi z tajemnicy konspiracji. I zachowanie, ma głęboki sens jako mechanizm przetrwania grupy mniejszościowe, jeśli zostawisz moralne aspekty sam, jak należy w tym wyjaśnieniu. Wnikliwość trylogii autorstwa Kevin MacDonald jest bez opinia w każdym tego rodzaju studium, a wiele dowodów, co się stało, jest moim zdaniem największy atut tej pracy.

Oba te modele, jednak tylko nadzieję, że oferta rozwiązanie pozwalając ludzie wiedzą, co działo się do nich, aby mogli oczyścić się z dominacji żydowskiej i dywersji. To powinno być wykonane bez użycia przemocy, zarówno jako sposób moralny, a jedynym sposobem jest to możliwe, powiedzieć, jak Douglas Reed i David Duke, ale niektóre, takie jak Hamas w Palestynie, nie mają cierpliwości i przemocy adwokata.

Niektóre współczesne zjawiska, tj. zjawiska po drugiej wojnie światowej, dokonać ponownej oceny "choroby psychiczne Model" interesujące. I w tym kontekście będzie to porównać z pozostałymi dwoma.

1) Pierwszy to pojawienie się linii badań - czy tak zwane "Science of Evil" - zwana "Ponerology" po grecku "Poneros" = zło (lub "kiepski") i "logia" = studiów,
2) Druga fala przesądny, nadprzyrodzonych i magii filmów i kreskówek z Hollywood.
3) trzeci jest pojawienie się wielu psychicznych własny technik poprawy i New wave Age of alternative psychologii.
4) czwarty jest niesamowity wzrost w środkach masowego przekazu, a stężenie międzynarodowych ceny duża i anonimowe, w rękach Żydów i wspieranie programów żydowskich. Ale na szczęście, również pojawienie się w Internecie, jak wybucha i - jeszcze - dość wolne medium.
5) Na koniec inwazji kolorowych ludzi w białych krajach, prowadzone przez żydowską propagandę i prawa wywrotowych, przemocą i gwałtownie zmieniających się realiów społecznych w tych krajach i prowadzi do zaniku Europejskiej ludzi na dłuższą metę

Ponerology

Jest to bardzo ciekawy nowy temat. Jest to innymi słowy "Study of Evil" (lub "zawszenie") lub "Science of Evil" czy "Nauka o psycho-patologia". Pięciu naukowców, Raine, Hare, Cleckley, Lobaczewski i Stout, które w ciągu ostatnich 15 lat starała się opisać, co oznacza zachowanie, że religia o nazwie "zło", albo, co jest powszechnie nazywane psychopata lub sociopath. Mają one odizolowane około 30 cech jak psychopatycznych, a jeśli jednostka ma powiedzieć "4 z nich w postaci bardzo wyraźnie, istnieją powody do obaw" - to watch out (patrz "Barnes Review" jan / luty 2007). Z drugiej strony nie zrobić jeden psychopatyczny się, że kilka z nich i na chwilę. Kluczowych cech są: on (zazwyczaj mężczyzn) jest radykalnie egocentryczna, slick, kłamstwa, manipulacji, bezwzględny, sadystyczny, skoncentrowany, a czasem szalenie nieustraszony.

L. Ron Hubbard (który sam często zarzucano off jest jedną z tych psychopatów, która jednak nie czyni jego obserwacje nieważny) zawiera cechę, że takie osoby nie odpowiada na wszelkie doskonalenie techniki. Niektórzy twierdzą, że cechy te odpowiadają bardzo dokładnie "antysemickie" stereotypowe Zobacz off żydowskiego zachowania się w historii - i dziś. Jednak naukowcy odkryli, że tych psychopatów lub sociopaths istnieją w tej samej proporcji wszystkich ludzi, wszystkich grup etnicznych, są rzadko psychicznego instytucji i naukowców stwierdzają, że stanowią one około 4 procent ogółu społeczeństwa, a znacznie wyższy odsetek górnej warstwy społeczeństwa, ponieważ te typy mają mocy, a prawdopodobnie często get it.

W tym miejscu wkracza żydostwa jako Żydzi są tak zdecydowanie reprezentowana na szczycie społeczeństw zachodnich, to jest całkiem naturalne, jeśli wielu psychopatów z najsilniejszych i najbardziej niebezpieczne są także żydowskie, i nic dziwnego, gdyby zachodnich społeczeństw, a ludzie są ofiarą psychopatycznego żydowskie typy oddelegowany przez jak psychopatyczny Gentile bootlickers.

Douglas Reed mowa w rozdziale 1 "Początek Affair", w epilogu, w rozdziale "Misja destrukcyjna" jego polemika z Syjonu, jak jest "dobry Żyd" po wszystkich zasad judaizmu, automatycznie oznacza destrukcyjnych Żyd, i mówi, że w trakcie pisania książki czuł się "zła" istniejącego namacalnie w wydarzeniach opisał, pomyślał naród żydowski ostatecznie przekształcić ich z powrotem na judaizm i syjonizm i rasizmu, powiedział rozpoczął się tworzenie rasistowskie ustawy Żydów, 500 lat przed naszą erą. Myślał, że prawda o tym, co zdarzyło się by obudzić ludzi, Żydów i nie-Żydów, i dlatego pisał książki o spisku.

Dowiedział się mój przyjaciel wyjaśnił mi, że żydowskie Pisma ewentualnie daty tylko z czasów Aleksandra Wielkiego i że wszystko, co wcześniej składa się, podobnie jak większość opowiadań. Uczony żydowski kapłani byli zazdrośni rozkwitu kultury hellenistycznej, więc w przeważającej mierze wokół nich, a więc miały one wiele pism greckich, miejsca bogów, a zwłaszcza wartości i zwrócił się do góry dnem na czystej zawiści i nienawiści, w swoich pismach, Tory , aby uzyskać kontrolę nad ich plemienia. W ten sposób, na przykład miłość grecka piękna i wiedzy, był do góry nogami - i na historię Adama i Ewy, którzy zostali wygnani z raju, do spożycia zakazanego owocu mądrości, wiedzy. Może to być źródłem nieszczęścia, a jeśli tak - nic więc dziwnego, gdyby 2.500 lat zawiści, nienawiści, oszustwa i oszukiwania siebie nie zostawili ślad na Żydów jako ludzi.

David Duke i Kevin MacDonald również opisać, co działo się na świecie za pośrednictwem wpływów żydowskich, a David Duke czyni ogromne starania, aby obudzić ludzi Zachodu na niebezpieczeństwo, że są etnicznie oczyszczony przez żydowskich supremacji dzisiaj. On nie oskarża Żydów zła, ale mówi, biali mają prawo bronić się przed tymi żydowskich prób. Mówi, że jego zdaniem "można bronić własnego dziedzictwa, bez niszczenia tego innych" i pozostawia ją w tym. Jest to bardzo defendable stanowiska i dlatego powinny zostać przyspieszona.

Ale zrozumienie element psychopatii jest bardzo ważne także dla naszej obrony. Może technik można znaleźć wsparcie tych psychopatów - Ron Hubbard rzeczywiście zaawansowane całej sekcji techniki postępowania z tym, a jak pamiętam, z dość zdumiewający wpływ na nie zbyt mocno typów podstawowych. W międzyczasie bardziej normalną część ludzkości ma dobrze rozumieć i widzieć takie zachowanie za to, co jest.

Magic

Ze względu na odwieczną wizję żydowskiego Utopia był tak biedny i bezsensowne, a Mesjasz nie przyszedł, był zawsze w życiu Żydów, duchowy silny / nurt magia, która rekompensatę za brak mesjańskiej ratowania i zdrowym rozsądkiem wiadomości. Istniała ona w konspiracyjnej mistyki żydowskiej wśród uczonych rabinów i wybuchła w odstępach wśród niższych warstw żydowskiego jako zwykły przesąd i wiara w czary, i tak już część żydowskiego życia, które, moim zdaniem, znacznie lepiej charakteryzuje żydowskiej ideologii niż cokolwiek innego: magii i nadludzkie (patrz: Paul Johnson Historia Żydów). - To teraz o niebezpiecznych i, moim zdaniem, powrót bardzo wpływowa w wielu filmów i kreskówek z Hollywood. Jest też o ożywienie w związku z rosnącym zainteresowaniem w żydowskich Kabała, i myślę, że magiczna moc jest rzeczywistością dla wielu Żydów, którzy prowadzą lub podejmują psychicznego szkolenia w ruchu New Age. Być może także dla wielu innych. Ale Żydzi ekstremistów naprawdę wierzą, że są nadludzkie. (patrz "Chabad Lubavich" głównej ruchu lub cytaty z nich przez David Duke). Czy istnieją magiczne zdolności nie wiem, ale nie będę tego wykluczać, tak jak dusza człowieka nie jest wykluczone, o ile mi wiadomo, nie ma znaczenia ile psychiczne cechy wydają się mieć podstawy genetyczne. Myślę, że jest bardzo kwestia definicji, bo nie wierzę, że istnieje wola mocy, co z pewnością powoduje fizycznego wszechświata. I wielkich odkryć w tej dziedzinie są prawdopodobnie nas czeka. Nie możemy pozostawić pole dla Żydów, ponieważ wydaje się straszne. Drodze widzieliśmy żydowskie starania zmienić rzeczywistość naszego społeczeństwa, głównie z wykorzystaniem broni masowego przekazu, jest takie zjawisko. Komunizm był rzeczywiście kawałek czarnej magii. To był gwałt rzeczywistości. One również polegać na broń masowej propagandy mediów, aby nadążyć za żydowskie ofiary i religijnego statusu sześciu milionów zagazowanych. I pokolenia dorastającego w morzu magii animacje i filmy, gdzie granica między rzeczywistością i nierealności są niewyraźne, będzie łatwe ofiary dla tworzenia nowych lub rzeczywistości żydowskiej supremacji spodoba.

'Human Potential Movement'

Potrzebujemy pomocy, technik i systemów, aby ludzie się obudzić z ich myśli samobójcze, drzemać materialistycznej, i to jest w tej dziedzinie z myślą, że bitwa o umysły i serca, jest prowadzona. To jest podstawowa wiedza na temat Douglas Reed, Ivor Benson, David Duke i przywódcy Sojuszu Narodowego i podobne grupy, a wszystkie one są sfrustrowani, ponieważ tak trudno jest się obudzić białych ludzi. Należy zatem przyjąć, że rozwój technik psychicznego miało miejsce i że może on być stosowany zarówno w celu lepszego osób Brainwash i pomóc obudzić ludzi i ich szczęśliwsi i bardziej skuteczne. Próbowałem kilka systemów siebie, Scjentologia, dokładnie, punkt orientacyjny Edukacja i Knowledgism, mniej dokładnie, a także innych, i jestem pewien, że wielu innych własnej drogi rozwoju będzie pracować dla ludzi. Niech nam nie zagubić się w bzdury, ale niech nas nie opuszcza także funkcjonalne pomoc ze względu na obrazę całego tematu. Pozwól nam zrozumieć, że studium człowieka został zdominowany przez Żydów, i daj nam się zaangażować w budowę off prawdziwej nauki o człowieku siebie. Nie jestem zaangażowany w jakikolwiek samoorganizacji rozwoju dziś. A Scientology-nie organizacji od 1978 roku. Ale dziedzinie zawsze mnie interesowało, i widzę go jako zalążek nauki o człowieku, że jest nam potrzebna. Chodzi mi o to, że wiele technik, które L. Ron Hubbard przedstawiony opinii publicznej, które mają być stosowane do samo-doskonalenie, faktycznie pomógł tysiącom ludzi, ja osobiście czułem ich wykonalność, a niektóre z tych działań jest, aby ludzie obudzić i wziąć odpowiedzialność za swoje życie, aby mieć więcej siły w życiu. Hubbard wzięła się od innych, i od tego czasu wiele wziął z Hubbard. Był nazywany "Henry Ford wiedzy tajemnej", do wniesienia - ewentualnie - technik okultystycznych dla zwykłych ludzi. Był to kamień milowy w Human Movement potencjał i dlatego niech uosabiać "Mental Model" i "Human Potential Movement", pomimo wielu kontrowersji wokół niego i jego organizacji. Czy niektóre z tych technik mają długą tradycję w filozofii lub okultystycznych, czy też można je po prostu wyjaśnić w kategoriach znanych, naturalnych zdolności ludzi, powinniśmy korzystać z nich aktywnie dla naszej sprawy, które przeżyły w postaci białych Europejczyków i uwalniając świat żydowskiego jarzma. Pomimo faktu, że psychoanalitycznej ruchu został zdominowany przez Freuda i innych Żydów, i mimo, że nie jesteśmy w stanie udowodnić, czy mamy duszę duchową, czy też nie, trzeba i można skorzystać z takich technik, i chcemy zostawić pole do Żydów na własne ryzyko.

Mass media

Moc masowego przekazu wzrosła wykładniczo od Douglas Reed napisał o nim (1953-56). Moc tworzenia całkowicie syntetyczne rzeczywistości przez te media, zwłaszcza w młodych i przyszłych pokoleń, jest wielki. Żydzi mogą dość łatwo tworzyć rzeczywistość, że sześć milionów Żydów zostało zagazowanych, czy coś jeszcze może chcą tworzyć, niezależnie od prawdy historycznej i fizycznej rzeczywistości, kiedy praktycznie własnych i bezpośrednich wszystkich punktach masowego przekazu, i powoli ich obniżenie zarówno norm moralnych i zdolność do oddzielenia rzeczywistości od nierealności, a jeśli "nierealności", a następnie zasady, będzie to "rzeczywistość", a nie przyjemne rzeczywistością dla białych ludzi, jak teraz wiemy. Musimy przeciwdziałać tej sytuacji najlepiej jak potrafimy, narażając techniki prania mózgu, które są zatrudnione, i znowu, jak sądzę, należy zachęcać innych do jakiejś "wake-up" kursy i wziąć je sobie zbyt. Może to być pomysł, aby rozpocząć wymianę doświadczeń na forum jak "Stormfront". Internet jest cud na naszej stronie, nasza główna broń, ale stopniowo, jak bumerang masowych mediów na mocy można odwrócić przeciwko brainwashers. Wszystko idzie tak znacznie szybciej niż jeszcze 50 lat temu, ale na całym świecie wulkanów skutków problemu żydowskiego za sobą także wiele innych grup przeciwko narodowi żydowskiemu podbój świata. Wystarczy zobaczyć, jak muzułmanie są ocynkowane oporu i oczyszczanie żydowskiej dominacji. Głównym celem jest ukierunkowanie tej walce bez przemocy i uczynić z niego "aksamitnej rewolucji" z żydowskiego jarzma. Ustaw cenzury, "prawa człowieka" i rasizmu oskarżenia mogą być skutecznie wykorzystane przeciwko żydowskiej supremacji i są skutecznie wykorzystywane tak w Rosji i na Ukrainie. Tematy "zła" i "choroby psychiczne", które są tak powszechnie stosowane wobec pogan żydowskiej supremacji, łatwo odwrócił się przeciwko nim samym. Musi być wykonane w sposób pokojowy i cywilizowany. Ale jak Douglas Reed wyjaśnia w sporze z Syjonu - rozdział zatytułowany "Destructive Mission", "dobry Żyd" jest zobowiązany do destrukcyjnych członkiem zachodniego świata. Wydaje się to być również zrozumienie gwałtownie rośnie internetową "ZioPedia", prowadzonego przez Andrew Winkler i jego pomysł wyjścia "Żyd Anonymous" ruchu, takie jak "Alkohol Anonim" - Żydów do oderwania się od żydostwa. Musimy pomóc im w tym chroniąc się przed ich systemów przez cały czas.

Inwazja Barwne

Wreszcie, kolorowe inwazji w krajach zachodnich jest najbardziej niebezpieczna broń Żydzi jeszcze wykorzystywane, i muszą być wykorzystane, aby się obudzić z Zachodu na niebezpieczeństwo, zanim będzie za późno.

Knud Eriksen

27 maja 2007


Home Dom